Rafał Trzaskowski

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express zdj. ilustracyjne

Bardzo złe wieści o Rafale Trzaskowskim. Prezydent Warszawy przez koronawirusa trafił do szpitala! "TRZYMAJCIE KCIUKI"

2021-03-23 15:38

Nie tak dawno informowaliśmy, że Rafał Trzaskowski zaraził się koronawirusem od swojej żony Małgorzaty. We wtorek prezydent Warszawy przekazał bardzo niepokojące informacje. Okazuje się, że Trzaskowski trafił do szpitala! Czy mieszkańcy stolicy mają powody do obaw o zdrowie swojego włodarza? Zobacz najnowsze informacje o jego stanie zdrowia. Nieoficjalnie słyszymy, że jest naprawdę niedobrze...

Rafał Trzaskowski ma koronawirusa. Ta informacja kilka dni temu obiegła Warszawę. Rafał Trzaskowski przekazał 12 marca, że ze względu na chorobę swojej żony został objęty kwarantanną. Na Covid-19 zachorowały również jego dzieci. Małgorzata Trzaskowska narzekała na ból gardła, chrypę i wysoką gorączkę. Chwilę później koronawirus dopadł i prezydenta. - Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! - napisał tydzień temu na Twitterze Rafał Trzaskowski. Od objęcia prezydenta kwarantanną w niedzielę minęło 10 dni. Teoretycznie w poniedziałek mógłby wrócić do pracy w murach urzędu. - Jak rozmawiałam z nim kilka dni temu, nadal czuł się słabo. Miał objawy - powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka, która w niedzielę przekazała, że stan Rafała Trzaskowskiego nie uległ polepszeniu. - Pan prezydent w pełni jeszcze nie wyzdrowiał. Pracuje jednak przez cały czas zdalnie - stwierdziła.

We wtorek po południu prezydent miasta przekazał kolejne niepokojące wieści. Jego stan zdrowia spowodował, że przebywa teraz w szpitalu. „Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie”- napisał na Twitterze prezydent Warszawy. To jednak jego optymistyczne życzenie, bo dziś się czuł naprawdę słabo. Do szpitala Rafał Trzaskowski trafił dziś (23 marca). Rzeczniczka ratusza dopytywana o to jak się czuje prezydent i z jakimi objawami trafił do szpitala stwierdza krótko: - Potwierdzam, że prezydent jest hospitalizowany. Ale nie udzielamy szczegółowych informacji o jego stanie zdrowia - słyszymy od Karoliny Gałeckiej.

Jak nieoficjalnie słyszymy w ratuszu, prezydent miał problemy z oddychaniem, ma problem z płucami i tzw. ogólne osłabienie. Dopiero badania potwierdzą jak bardzo covid-19 zaatakował mu płuca. - Mamy nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys - mówią jego współpracownicy.  I trzymają kciuki za zdrowie szefa! Trzymamy również!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE