Tak uciekają zatrzymani

Oni uciekli policji. Jeden odjechał tramwajem, drugi w kajdankach skoczył do wody

2023-06-23 14:57

Policjanci w dalszym ciągu poszukują 25-letniego Denisa Lewczenko. Młody mężczyzna uciekł policjantom 18 kwietnia sprzed prokuratury na Ochocie. Jest ścigany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ochota. Chociaż minęły dwa miesiące, po uciekinierze nie ma ani śladu. To nie jedyny przestępca, który uciekł funkcjonariuszom.

Uciekł policji w kajdankach. Gdzie jest Denis Lewczenko?

Denis Lewczenko, to 25-latek, który w kwietniu miał zostać doprowadzony do prokuratury i usłyszeć zarzuty. Zaraz po spotkaniu z prokuratorem zwiał! Uciekł policjantom sprzed budynku, gdy prowadzili go z powrotem do aresztu. Ma około 180-185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemne, krótkie, brodę ciemną, krótką. Ostatni raz widziany był na Ochocie. Był ubrany w dres koloru szarego z czarnymi wstawkami i szare buty sportowe z napisem „Nike”. Prawdopodobnie uciekinier po prostu odjechał tramwajem!

Rok wcześniej w Falentach pod Pruszkowem zatrzymany złodziej samochodowy spróbował desperackiej ucieczki. Mimo założonych kajdanek wyrwał się funkcjonariuszom i dał nura do jeziora! 27-latek dopłynął do wysepki na środku zbiornika. Złapał na niej oddech i znowu rzucił się dowody. W końcu strażacy w asyście policji wyłowili go z wody i trafił przed oblicze sprawiedliwości.

Pobił policjantów i uciekł sprzed sądu

To nie jedyny uciekinier w ostatnim czasie. W czwartek (22 czerwca) spod budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie uciekł więzień. Odsiadywał wyrok w zakładzie karnym w Grójcu. Na rozprawę nie dotarł, bo uwolnił się z kajdanek i znokautował jednego funkcjonariusza, drugiego poturbował i zwiał!

Pobił policjantów i uciekł sprzed sądu w Piasecznie. Wstrząsające nagranie
Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany