Ukradli gotówkę z auta na Gocławiu. Trwa obława na sprawców

2022-01-21 11:19
Ukradli pieniądze z auta. Policja szuka sprawców
Autor: WawaHotNews24 Ukradli pieniądze z auta. Policja szuka sprawców

Do zuchwałej kradzieży pieniędzy doszło w czwartek po godz.19 w okolicy centrum handlowego Promenada na Gocławiu. Ktoś połasił się na gotówkę znajdującą się w aucie, prawdopodobnie należącym do firmy ochroniarskiej. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i szukają sprawców. Nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie pieniędzy skradziono.

Informację o kradzieży pieniędzy potwierdza nadkom. Joanna Węgrzyniak w południowopraskiej policji. - Wpłynęło do nas zawiadomienie dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu, z którego została skradziona gotówka - przekazała policjantka. Do zdarzenia doszło około godz. 19:30 pod Centrum Handlowym Promenada od strony ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Policja, która zjawiła się na miejscu, odgrodziła miejsce zdarzenia taśmami. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że gotówka została skradziona z auta należącego prawdopodobnie do firmy ochroniarskiej. Może na to wskazywać chociażby fakt, że na odgrodzonym przez funkcjonariuszy terenie stałą furgonetka ochrony.

Warto dodać, że niedaleko centrum handlowego, na poboczu stał bus. On również został przez policjantów.

Funkcjonariusze są na etapie intensywnych czynności prowadzących do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności tego zdarzenia. - Zabezpieczamy dowody. Docieramy do świadków, żeby dotrzeć do sprawców - przekazała nam nadkom. Węgrzyniak.

Nie wiadomo jeszcze, jak duża ilość gotówki została skradziona z samochodu. Na tym etapie policja nie udziela więcej informacji. - Suma nie została jeszcze jednoznacznie oszacowana - stwierdziła nadkom. Węgrzyniak.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Otworzyli kolejny nowy peron na Warszawie Zachodniej. Imponujący efekt prac
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE