Ukrył marihuanę w pokrzywach. Myślał, że nikt nie zauważy, mocno się przeliczył

i

Autor: KMP w Siedlcach Ukrył marihuanę w pokrzywach

Ukrył marihuanę w pokrzywach. Myślał, że nikt nie zauważy, mocno się przeliczył

2021-07-10 16:00

Pomysłowość Polaków nie zna granic. Udowodnił to młody mieszkaniec gminy Siedlce, który chciał ukryć swoją plantację marihuany przed wścibskim wzrokiem postronnych osób. Idealnym miejscem wydawała się działka porośnięta gąszczem dorodnych pokrzyw. To właśnie między parzącymi roślinami schował doniczki z nielegalnym ziołem.

Pomysłowy 28-latek popisał się swoją kreatywnością. Plantację marihuany sprytnie ukrył na działce porośniętej przez dorodne pokrzywy. Doniczek z zakazanymi roślinami niemal nie było widać wśród wybujałej, polnej roślinności. Nie umknęły one jednak czujnym oczom policjantów.

ZOBACZ TEŻ: Makabra na Bemowie. Nawet nie zauważył, że zabił kobietę autobusem. Mamy szokujące nagranie

- Siedleccy kryminalni uzyskali informację, że w jednej z podsiedleckich miejscowości znajduje się nielegalna uprawa konopi. Po jej zweryfikowaniu mundurowi wkroczyli na teren posesji i dokładnie ją przeszukali - przekazała kom. Agnieszka Świerczewska z policji w Siedlcach.

Ukryte w pokrzywach na skraju posesji doniczki z marihuaną w różnych fazach wzrostu nie umknęły uwadze spostrzegawczych mundurowych. Łącznie znaleźli oni 80 krzaków nielegalnego zioła.

Podczas gruntownego przeszukania posesji policjanci w pomieszczeniu gospodarczym znaleźli słoiki, w których było 200 gramów gotowego już suszu, a także nawozy, sprzęt do uprawy konopi indyjskich i elektroniczną wagę.

28-letni właściciel posesji wpakował się w niemałe kłopoty. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich i posiadania substancji niedozwolonych. Grozi mu za to nawet do 8 lat więzienia.

Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE