Siedlce. Ułamki sekundy dzieliły kobietę od tragedii. Tkwiła po pas w bagnie

2022-06-22 21:13
Ułamki sekundy dzieliły kobietę od tragedii. Tkwiła po pas w bagnie
Autor: MAT. POLICJI, SHUTTERSTOCK - zdjęcie ilustracyjne, grafika RN

Funkcjonariusze z Siedlec odnaleźli 20-letnią kobietę, której zaginięcie zgłoszono wieczorem, 21 czerwca. – Młoda kobieta jest osobą nieporadną życiowo. Jej poszukiwania były bardzo pilne – przekazała nadkom. Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji. Sekundy dzieliły ją od tragedii, bowiem 20-latka utknęła po pas w bagnisku.

21 czerwca zaginęła 20-letnia kobieta

Wieczorem, 21 czerwca, siedleccy policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu młodej kobiety. Z informacji przekazywanych przez najbliższą rodzinę wynikało, że 20-latka jest osobą nieporadną życiowo. – Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach natychmiast skierował w rejon zaginięcia funkcjonariuszy z Siedlec oraz komisariatu w Mordach – relacjonuje nadkom. Agnieszka Świerczewska.

Poszukiwana 20-latka miała przy sobie telefon komórkowy, jednak nie odbierała telefonów. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu ustalili lokalizację zgubionej dziewczyny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmierć matki i dwóch synów w Siedlcach. Wiedzieli, że umierają. Dlaczego nie reagowali?

Kobieta tkwiła po pas w bagnie

W ustalone wcześniej miejsce skierowano mundurowych, którym udało się namierzyć zagubioną. – Kobieta zgubiła się w zalesionym, bagnistym terenie. W momencie odnalezienia była już po pas w bagnisku i nie mogła się z niego samodzielnie wydostać – dodała policjantka.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce strażaków, którzy wyciągnęli 20-latkę z bagna. Pomocy medycznej udzieliła odnalezionej załoga ratownictwa medycznego. Kobieta została przetransportowana do najbliższego szpitala.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Makabryczny Sylwester w Siedlcach. Dwa morderstwa jedno po drugim

Zobacz listę 14 miejsc w Warszawie, w których kąpiel jest zakazana!

Nowe czarne punkty wodne na Mazowszu! Groza na kąpieliskach
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE