Uwaga, potężne utrudnienia na Gocławiu! Drogowcy znów rozkopią ulice

2021-11-04 20:12

Zła wiadomość dla kierowców, znów rozkopią ulice na Gocławiu. Drogowcy tym razem zajmą się dwiema ulicami: gen Bora-Komorowskiego i Nowaka Jeziorańskiego. Prace dotyczą wymiany nawierzchni, więc ulice będą wyłączone z ruchu. W dniach 5-8 listopada kierowców czekają w tej części dzielnicy duże utrudnienia.

Kierowcy musza uzbroić się w cierpliwość. Zarząd Dróg Miejskich zapowiedział, że prace na ul. Bora-Komorowskiego rozpoczną się w piątek, 5 listopada, o godz. 22:00. Potrwają do godziny 4:00 rano w poniedziałek, 8 listopada. W tym czasie ulica będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania gen. Abrahama i Meissnera do ul. gen. Fieldorfa „Nila”. Konieczne będzie skorzystanie z objazdu przez ulice gen. Abrahama i i Meissnera. Jednocześnie do tych prac robotnicy będą wymieniali nawierzchnię na ul. Nowaka-Jeziorańskiego. Kierowcy będą musieli skorzystać z objazdu ulicami: Fieldorfa „Nila” – Ostrobramska – Poligonowa.

Komunikacja miejska zostanie w tym czasie skierowana na inne trasy. Autobusy linii 147 i 507 pojadą ulicami gen. R. Abrahama i gen. Fieldorfa „Nila”, natomiast dla linii 509 i N02 – Meissnera i gen. Fieldorfa „Nila”.  Autobusy 135 pojadą Ostrobramską i Poligonową do ronda na skrzyżowaniu z Nowaka-Jeziorańskiego, gdzie zawrócą i wrócą na swoją trasę. Przed rondem będzie przystanek tymczasowy Kakowskiego 52. Objazd dla linii 151 został wytyczony ulicami gen. Fieldorfa „Nila” i Ostrobramską.

Zaczęli remont mostu Świętokrzyskiego. Nie można tego było zrobić w wakacje?

Prace są prowadzone w związku z szerszym planem przebudowy ulic na Gocławiu. - Zarząd Dróg Miejskich kontynuuje prace związane z modernizacją ulic Gocławia. Wiosną drogowcy położyli nowy asfalt na ul. Meissnera. Na jezdni pojawiły się wyznaczone pasy rowerowe, uporządkowane zostało parkowanie. Podobne zmiany, choć bez wymiany nawierzchni, przeszła ul. W. Umińskiego. Niebawem w ich ślady pójdzie ul. gen. Abrahama. Z kolei w październiku drogowcy przeprowadzili prace brukarskie na ul. gen. Bora-Komorowskiego. Ulica zyskała nowe krawężniki na odcinku od ul. skrzyżowania z ulicami gen. Abrahama i Meissnera do ul. gen.Fieldorfa „Nila”. Teraz pora na remont nawierzchni jezdni - powiedział rzecznik ZDM Jacek Dybalski. 

Sonda
Czy denerwują cię remonty dróg w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE