Od sześciu lat nie wiedzą kim jest. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji zwłok

i

Autor: KRP V Bielany, Żoliborz Od sześciu lat nie wiedzą kim jest. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji zwłok

Mocne zdjęcia

Warszawa. 6 lat temu znaleźli zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie wiedzą, kim jest. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji

2022-07-25 13:24

Policjanci z Bialan od blisko sześciu lat próbują ustalić tożsamość mężczyzny, którego zwłoki leżały na terenie Huty Arcelor Mittal przy ulicy Kasprowicza. Do tej pory działania funkcjonariuszy nie przyniosły jednak skutku. Mundurowi opublikowali zdjęcie zwłok i zaapelowali o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Kim jest ten mężczyzna?

Zwłoki około 50-60-letniego mężczyzny znaleziono 29 grudnia 2016 roku na terenie Huty Arcelor Mittal przy ulicy Kasprowicza na Bielanach w Warszawie. Od tamtej pory funkcjonariusze próbują ustalić jego tożsamość. Niestety, bezskutecznie. Już od blisko sześciu lat mężczyzna określany jest jako NN, czyli osoba, której nazwisko nie jest znane.

Nie przegap: Mężczyzna utonął w jeziorze przy Nowym Dworze Mazowieckim. Jego ciało odnaleziono po godzinie

Bielańska policja po raz kolejny opublikowała wizerunek znalezionego w 2016 roku człowieka z nadzieją, że może tym razem ktoś go rozpozna. Zdjęcia udostępniamy w poniższej galerii. Uwaga! Są one drastyczne i nieodpowiednie dla osób wrażliwych i niepełnoletnich.

Rysopis zmarłego mężczyzny

  • wiek: około 50-60 lat
  • wzrost: około 175 cm,
  • włosy: krótkie, szpakowate
  • cechy charakterystyczne: siwa broda i wąsy, na plecach tatuaż "Śmiejąc się umrę"

Gdy znaleziono mężczyznę, ubrany był w szarą kurtkę, sweter koloru szarego z białym wzorem, koszulkę typu polo koloru czarnego z białym pasem na wysokości piersi oraz spodnie materiałowe koloru khaki. Na nogach miał wiązane buty sportowe koloru khaki.

Policja prosi o pomoc

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, powinny jak najszybciej skontaktować się z bielańską policją.

"Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 72 371 61, 47 72 371 55, 47 72 371 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl" – przekazała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają