Warszawa: Brutalny atak w stolicy. AKTYWISTA LGBT wepchnięty pod tramwaj!

2020-10-02 11:19
Aktywista LGBT wepchnięty pod tramwaj
Autor: SUPER EXPRESS (2) Aktywista LGBT wepchnięty pod tramwaj

Dramat rozegrał się w czwartek. Aktywista LGBT o pseudonimie "Lu" został zaatakowany na ulicy. Napastnik rozpoznał go i wepchnął wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

- Ktoś mnie dzisiaj wepchnął pod tramwaj. Nic nie pamiętam - przekazał Lu w mediach społecznościowych. Napastnik rozpoznał go i zdecydował się zaatakować. Wiedział, że aktywista wspiera ruch LGBT. Dzięki szybkiej reakcji motorniczego aktywista wyszedł ze zdarzania bez szwanku. - Strasznie się boję poruszać, cokolwiek robić - tłumaczy poszkodowany, który nie ujawnia więcej szczegółów zdarzenia. 

Dostała nowe życie, które zaraz może stracić. Jej historia CHWYTA za serce

Środowisko LGBT potraktowało to zdarzenie jako zamach na życie jednego z aktywistów. - Potwierdzona próba zabicia jednej z naszych osób. Ile jeszcze musi się zdarzyć, żeby pobazgrane mury i wulgaryzmy były usprawiedliwione przez „sojuszników”? Jesteśmy bez przerwy wyzywane, szarpane, atakowane. - czytamy na profilu STOP BZDUROM. 

TO NIEWIARYGODNE! Kto ukradł uliczne latarnie? [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE