Antyterroryści

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS

Szok!

Warszawa. Chciał odzyskać wymyślony dług. Groził, że obleje kwasem! 44-latek zatrzymany, w akcji antyterroryści

2023-09-18 7:22

Szok, 44-latek z Ursusa groził dwóm osobom, że obleje je kwasem! Wszystko przez dług, którego nie było. Próbował wymusić ogromny okup od dwóch mieszkańców powiatu nowodworskiego. Do akcji wkroczyli stołeczni policjanci. Kryminalni zatrzymali przestępcę zanim komukolwiek stałą się krzywda. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.

Warszawa. Groził, że obleje kwasem i pobije. Chodziło o pieniądze

Jak informuje policja, poszkodowane osoby mieszkały w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego. - Mężczyzna próbował wymusić od poszkodowanych zwrot fikcyjnego długu w kwocie 130 tysięcy złotych. Zagroził, że w razie odmowy obleje te osoby kwasem i pobije – informuje cytowana przez Polską Agencję Prasową komisarz Marta Gierlicka. Wydzwaniał wielokrotnie do swoich ofiar przez telefon. W końcu o sprawie dowiedzieli się policjanci.

Warszawa. Do akcji wkroczyli antyterroryści

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania 44-latka. Do akcji wkroczyli warszawscy antyterroryści. Wspólnie z dochodzeniowcami zatrzymali podejrzanego. Potem mężczyzna trafił do Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam usłyszał zarzut usiłowania wymuszenia rozbójniczego. - Decyzją sądu na wniosek prokuratora mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - dodała kom. Marta Gierlicka

Groził, że obleje kwasem! 44-latek zatrzymany, w akcji antyterroryści
Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany