Reanimacja na moście

Warszawa: Dramat na trasie W-Z. Pieszy zmarł na chodniku

2022-08-11 18:03

Dramatyczne sceny na trasie W-Z. W czwartek (11 sierpnia) 73-letni pieszy idąc Mostem Śląsko-Dąbrowskim nagle upad na ziemię, nie dawał znaku życia. Przerażeni świadkowie natychmiast wezwali służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Ratownicy przystąpili do dramatycznej akcji reanimacyjnej. Niestety, nie udało się przywrócić mu życia. Co tam się stało?

Dramat na trasie W-Z. Pieszy zmarł na chodniku

Wszystko rozegrało się popołudniu. - Świadkowie wezwali służby ratunkowe przy trasie W-Z w rejonie Mariensztatu. Okazało się, że 73-latek zasłabł i upadł na chodnik. Niestety, nie udało się go uratować – przekazał sierż. Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Tragedia w Łomiankach pod Warszawą. 50-latek zmarł na dachu domu. W akcji śmigłowiec LPR

Jak informują służby, starszy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. W Warszawie cały czas goszczą wysokie temperatury. W związku z tym trzeba pamiętać o nawodnieniu organizmu. Szczególnie osoby starsze powinny na siebie uważać i unikać przebywania na słońcu. 

Tragedia w Łomiankach

Tego samego dnia doszło po Warszawą do innej dramatycznej akcji ratunkowej. W Łomiankach ratownicy dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który zasłabł na dachu swojego domu. Mimo zadysponowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego 50-latek nie przeżył. Co tam się wydarzyło? Więcej dowiesz się TUTAJ.

Most Poniatowskiego sypie się na głowę. Urzędnicy odkładają remont, bo nie mają pieniędzy
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE