Dramat na Mazowszu

Tragedia w Łomiankach pod Warszawą. 50-latek zmarł na dachu domu. W akcji śmigłowiec LPR

2022-08-11 17:03

Ogromny dramat pod Warszawą, w czwartek (11 sierpnia) mężczyzna pracujący na dachu nagle zasłabł. Wezwane służby natychmiast ruszyły na ratunek. W akcji brał udział nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, życia 50-latka nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Tragedia w Łomiankach pod Warszawą. Śmierć na dachu

Wszystko rozegrało się popołudniu. 50-letni właściciel domu jednorodzinnego przy ul. Łąkowej postanowił wejść na dach. Wtedy doszło do tragedii. - Zgłoszenie o mężczyźnie, który zasłabł na dach swojego domu wpłynęło o godzinie 13:23. Do 50-latka wezwano śmigłowiec LPR, mężczyzna był reanimowany. Niestety, lekarz stwierdził zgon – powiedział sierż. Bartłomiej Śniadała.

Przeczytaj również: Wylecieli w powietrze jak lalki! 23-latek wjechał na przejściu w Wyszkowie w grupę pieszych [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jak doszło do tej ogromnej tragedii? Niewiele wiadomo na temat przyczyn śmierci nieszczęśnika. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora, który ustalał przebieg zdarzeń.

Tragedia w Warszawie

Do innego koszmarnego zdarzenia doszło w środę (10 sierpnia) na trenie Bemowa w Warszawie. Przy Gliniankach Sznajdra 62-letni mężczyzna wszedł do stawu i już nie go nie wypłynął. Więcej o tym makabrycznym zdarzeniu przeczytasz TUTAJ.

Helikopter LPR na centralnym placu Koszalina
Sonda
Czy powinno być więcej śmigłowców LPR?

Na czym polega praca operatora numery 112?

Posłuchaj podcastu "Super TEMAT"

Listen to "Numer 112 - jak wygląda praca operatora" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki