Warszawa: dwie osoby zmarły z powodu KORONAWIRUSA! Kim są ofiary COVID-19?

2020-03-26 20:47 PIK
Zmarły kolejne dwie osoby! Już 1221 chorych na COVID-19! Koronawirus w Polsce
Autor: archiwum se.pl Zmarły kolejne dwie osoby! Już 1221 chorych na COVID-19! Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dwa kolejne przypadki śmierci z powodu koronawirusa, oba w Warszawie. Ponadto stwierdzono kolejne 58 przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce, co oznacza, że łącznie jest ich już 1221.

Z przykrością informujemy, że potwierdzono śmierć dwóch osób w szpitalu w Warszawie. Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące - podało w czwartek wieczorem ministerstwo zdrowia. Dodatkowo poinformowało o stwierdzeniu kolejnych 58 przypadkach koronawirusem w Polsce, z czego zdecydowana większość na Mazowszu.

Tak rośnie liczba zakażeń koronawirusem w Warszawie: Druzgocący wykres!

Mamy 58 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego - podało ministerstwo zdrowia.

Co można, a czego nie można podczas ograniczeń w przemieszczaniu się? INFORMATOR!

Obecnie na terenie Mazowsza jest 291 potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem COVID-19. - Osoby, które mają potwierdzone zachorowanie na COVID-19 to 291 osób obu płci, w tym: 2 dzieci w wieku poniżej 3 lat, 8 dzieci i młodzież w wieku 4-17 lat, 49 osób w wieku 18-30 lat, 90 osób w wieku 31-50 lat oraz 142 osoby w wieku 51-95 lat. Osoby znajdują się pod opieką lekarzy w szpitalach w Warszawie, Radomiu, Puławach, Kozienicach, Nowym Mieście, Nowym Dworze Mazowieckim, Grójcu, Płocku, Ciechanowie, Siedlcach. Stan kilku osób jest ciężki. Duża część chorych z uwagi na dobry stan zdrowia nie została hospitalizowana i przebywa w izolacji w domach (...) Na podstawie dokumentacji i nadesłanych meldunków z województwa odnotowano 2 kolejne zgony na terenie województwa mazowieckiego. Oba przypadki dotyczą osób dorosłych z miasta stołecznego Warszawy - mężczyzny (l.78) i kobiety (l.84). Obie osoby były hospitalizowane. Ich stan był ciężki - informuje na swojej stronie Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny.

Do Warszawy dotarł bardzo ważny transport! Jest nadzieja w walce z koronawirusem!

Super Raport - odc. 5. Goście: Krzysztof Bosak, prof. Włodzimierz Gut

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.