Warszawa: dwie osoby zmarły z powodu KORONAWIRUSA! Kim są ofiary COVID-19?

2020-03-26 20:47 PIK
Zmarły kolejne dwie osoby! Już 1221 chorych na COVID-19! Koronawirus w Polsce
Autor: archiwum se.pl

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dwa kolejne przypadki śmierci z powodu koronawirusa, oba w Warszawie. Ponadto stwierdzono kolejne 58 przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce, co oznacza, że łącznie jest ich już 1221.

Z przykrością informujemy, że potwierdzono śmierć dwóch osób w szpitalu w Warszawie. Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące - podało w czwartek wieczorem ministerstwo zdrowia. Dodatkowo poinformowało o stwierdzeniu kolejnych 58 przypadkach koronawirusem w Polsce, z czego zdecydowana większość na Mazowszu.

Tak rośnie liczba zakażeń koronawirusem w Warszawie: Druzgocący wykres!

Mamy 58 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego - podało ministerstwo zdrowia.

Co można, a czego nie można podczas ograniczeń w przemieszczaniu się? INFORMATOR!

Obecnie na terenie Mazowsza jest 291 potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem COVID-19. - Osoby, które mają potwierdzone zachorowanie na COVID-19 to 291 osób obu płci, w tym: 2 dzieci w wieku poniżej 3 lat, 8 dzieci i młodzież w wieku 4-17 lat, 49 osób w wieku 18-30 lat, 90 osób w wieku 31-50 lat oraz 142 osoby w wieku 51-95 lat. Osoby znajdują się pod opieką lekarzy w szpitalach w Warszawie, Radomiu, Puławach, Kozienicach, Nowym Mieście, Nowym Dworze Mazowieckim, Grójcu, Płocku, Ciechanowie, Siedlcach. Stan kilku osób jest ciężki. Duża część chorych z uwagi na dobry stan zdrowia nie została hospitalizowana i przebywa w izolacji w domach (...) Na podstawie dokumentacji i nadesłanych meldunków z województwa odnotowano 2 kolejne zgony na terenie województwa mazowieckiego. Oba przypadki dotyczą osób dorosłych z miasta stołecznego Warszawy - mężczyzny (l.78) i kobiety (l.84). Obie osoby były hospitalizowane. Ich stan był ciężki - informuje na swojej stronie Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny.

Do Warszawy dotarł bardzo ważny transport! Jest nadzieja w walce z koronawirusem!

Super Raport - odc. 5. Goście: Krzysztof Bosak, prof. Włodzimierz Gut
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE