Warszawa. Dym spowił ulicę, kierowcy zaczęli hamować. To pasażer bmw wychylił się z okna i odpalił racę

i

Autor: Pixabay Warszawa. Dym spowił ulicę, kierowcy zaczęli hamować. To pasażer bmw wychylił się z okna i odpalił racę

Bielany

Warszawa. Dym spowił ulicę, kierowcy zaczęli hamować. To pasażer bmw wychylił się z okna i odpalił racę

2022-09-23 13:33

Ta sytuacja mogła skończyć się kolejną tragedią na drodze. Wszystko przez nieprzemyślane, a wręcz bezmyślne zachowanie pasażera bmw. Mężczyzna tak świętował swoje urodziny, że podczas wieczornej przejażdżki sprowadził niebezpieczeństwo na innych uczestników ruchu. Kierowcy jadący za bmw musieli nagle hamować.

Odpalił racę na ulicy!

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce po północy w nocy z 17 na 18 września na Bielanach. Gdy patrol straży miejskiej dojechał do skrzyżowania ulicy Petőfiego i Sokratesa na Wawrzyszewie ich oczom ukazał się szokujący widok. Nagle z okna jadącego nieopodal bmw wychylił się pasażer. Po chwili funkcjonariusze dostrzegli błysk.

- Za samochodem ciągnął się gęsty dym, który przesłonił ulicę. Zachowanie mężczyzny spowodowało, że inni kierowcy mieli utrudnioną widoczność i zostali zmuszeni do zatrzymania swoich pojazdów - relacjonowali strażnicy miejscy.

Jak się okazało, to pasażer bmw, który wychylił się z okna, odpalił trzymaną w ręku racę!

Świętował urodziny

Strażnicy miejscy zobaczyli, jak bmw zatrzymuje się na skrzyżowaniu Sokratesa i Wólczyńskiej. Wtedy podjęli interwencję i uniemożliwili odjazd auta. Wezwali też patrol policji.

- Mimo polecenia, by pasażerowie i kierowca pozostali w samochodzie, mężczyźni wysiedli. Jeden z nich był mocno pobudzony i agresywny. 29-latka strażnicy obezwładnili i umieścili w przedziale przewozowym radiowozu - przekazali strażnicy miejscy.

Warszawa. Dym spowił ulicę, kierowcy zaczęli hamować. To pasażer bmw wychylił się z okna i odpalił racę

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Warszawa. Dym spowił ulicę, kierowcy zaczęli hamować. To pasażer bmw wychylił się z okna i odpalił racę

Po chwili na miejsce interwencji przyjechał również patrol policji. Gdy agresywny mężczyzna ochłonął, wyjaśnił, że ma urodziny i chyba trochę przesadził ze świętowaniem.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży miejskiej w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają