Warszawa: Dzieci OBRABOWAŁY sierociniec! Po kryjomu wynosiły...

2020-09-21 14:57
LEGO, klocki lego, lego
Autor: - LEGO, klocki lego, lego

To niewiarygodne! Podopieczni domu dziecka na Ochocie są podejrzani o kradzież klocków. Policja zatrzymała już cztery osoby. Żadna z nich nie jest pełnoletnia!

Policjanci z Ochoty otrzymali zawiadomienie o kradzieży z domu dziecka około 30 kilogramów klocków. Po skończonej zabawie dzieci wynosiły klocki i przekazywały je paserowi. - Fanty odbierał 17-latek, który opuścił już dom dziecka na Ochocie. Były wychowanek placówki sprzedawał skradzione klocki 16-latkowi - relacjonuje Karol Cebula z Komendy Policji na Ochocie.

Groza w Grodzisku! Rzucił się z nożem na ratowników. Prawie ich zadźgał!

Jak informuje policja wartość skradzionych zabawek to 1740 zł. Przestępstwa dokonały cztery osoby w wieku od 13 do 17 lat. Wobec trzech z nich skierowano wnioski do sądu z art. 278 kodeksu karnego, który zdecyduje o zastosowaniu odpowiedniego środku. 17-latek odpowie za paserstwo.

Warszawa: NIEMOŻLIWE! Awaria mostu pontonowego? Co ze ściekami?

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE