Nożownik

i

Autor: PublicDomainPictures / CC0 / pixabay.com

Groza w Grodzisku! Rzucił się z nożem na ratowników. Prawie ich zadźgał!

2020-09-21 14:12

Mieszkaniec Grodziska upił się prawie do nieprzytomności i wezwał do domu pogotowie, twierdząc, że nie może oddychać. Ratownicy przyjechali na miejsce. Kiedy stwierdzili, że nic mu nie jest, ten wyciągnął nóż i rzucił się na nich. Gdyby nie szybka reakcja ratowników mogłoby dojść do tragedii. Napastnik został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu 10 lat więzienia.

Alkohol odebrał mu rozum! Chwilę przed północą na numer alarmowy 112 zadzwonił mieszkaniec Grodziska. Stwierdził, że nie może oddychać i potrzebuje pomocy. Na miejsce dyspozytor wysłał załogę pogotowia. Ratownicy weszli do mieszkania i przebadali mężczyznę. Kiedy stwierdzili, że wszystko jest w porządku i nic się nie dzieje, ten zdenerwował się, wyciągnął nóż kuchenny i rzucił się na nich. Ratownikom z  pogotowia udało się obezwładnić napastnika i wezwać patrol policji. Funkcjonariusze natychmiast dotarli pod wskazany adres i zatrzymali agresora. 37-latek trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dokonania czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych i znieważenia ich podczas wykonywania obowiązków służbowych. Nożownik został aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełniony czyn grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ Chwile grozy w centrum stolicy! Nastolatka umierała na ławce w parku! Zobacz co zrobiła!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE