Warszawa: Kup sobie barkę! Urzędnicy szukają nowego właściciela dla opuszczonej łajby

Opuszczona barka szuka właściciela
Autor: Zarząd Zieleni w Warszawie Opuszczona barka szuka właściciela

W Porcie Czerniakowskim stoi zaniedbana, zardzewiała i dziurawa barka. Jej właściciela nie widać od dawna, najprawdopodobniej ślad po nim zaginął. Poszukiwania były prowadzone przez zarządcę portu, czyli Zarząd Zieleni.

Stalowa łódka ma 19,5 m długości i 5,5 m szerokości, a jej nadbudowa ma kolor niebieski. Choć przez pewien czas urywały się telefony z informacjami na temat barki i jej właścicieli, te osoby albo odmawiały udostępnienia danych prawdopodobnego właściciela, albo informacje przez nich przekazywane były niepełne i niejasne. W końcu barka zaczęła tonąć. Została wtedy przeholowana i ustawiona na nabrzeżu na wysokości ul. Solec, gdzie stoi i gnije do dzisiaj. W końcu o długich i bezskutecznych poszukiwaniach barka została wystawiona na sprzedaż, a w ogłoszeniu barka została określona jako mieszkalna.

Warszawa: Znów ścieki leją się do Wisły?! Mieszkańcy alarmują!

Zarząd Zieleni umieścił wszystkie informacje na temat przetargu na swojej stronie internetowej – www.zzw.waw.pl. Tam znajdziemy umowę sprzedaży i wszystkie niezbędne informacje. Pisemne oferty kupna można składać w sekretariacie Zarządu Zieleni przy ul. Hożej 13a do 12 sierpnia do godz. 11. Urzędnicy zaskakują ceną wywoławczą. Do przetargu można przystąpić z ofertą nie mniejszą niż 6.993,88 zł.

Ząbki: Jaguar wbił się w karetkę z pacjentką! Są ranni

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ NA KOGO TRAFILI STRAŻNICY MIEJSCY:

Powstanie Warszawskie. Groby młodych powstańców. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.