policja

i

Autor: pixabay.com Stał na wiadukcie w Buszkowie i krzyczał, że nie ma po co żyć! Wtedy wydarzył się prawdziwy cud

Aktualizacja: Mama zabrała córkę i wyszła z domu. Kobiety zostały odnalezione

Policjanci z warszawskiej dzielnicy Wesoła poszukiwali zaginionej matki i córki. 32-letnia Anna razem ze swoją 3-letnią córką Natalią wyszła w niedzielę z domu i nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Funkcjonariusze zakończyli już poszukiwania. Kobieta z córką są całe i zdrowe.

Aktualizacja:

Po godz. 15 w poniedziałek nadkom. Joanna Węgrzyniak poinformowała, że zaginione zostały odnalezione. - Były u swojej rodziny. Są całe i zdrowe - przekazała policjantka.

Początek poszukiwań:

Według ustaleń policjantów, 32-letnia Anna wyszła w niedzielę z domu zabierając ze sobą 3-letnią córkę - Natalię. Do tej pory (poniedziałek popołudniu red.) nie wróciła do miejsca zamieszkania, nie ma z nią żadnego kontaktu - informowali policjanci.

 Funkcjonariusze zaapelowali o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki.

- Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl - dodała.

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE