Warszawa: Naćpany kierowca zdemolował osiem aut i uciekł. Pościg ulicami Bielan [GALERIA]

2020-09-27 15:40 Mateusz Nadworski
Naćpany kierowca zdemolował osiem aut i uciekł
Autor: TADEUSZ MRÓZ Naćpany kierowca zdemolował osiem aut i uciekł

Na Bielanach rozegrały się sceny grozy! To cud, że nikt nie ucierpiał. Kierowca, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków zdemolował osiem aut stojących przy drodze, porzucił swoje auto i uciekł.

W sobotę, po godz. 11.00 mieszkańcy Bielan mogli zaobserwować prawdziwy policyjny pościg na swoich ulicach. - Dostaliśmy zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Wólczyńskiej i Conrada doszło do kolizji z udziałem ośmiu pojazdów. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że kierowca jadąc uszkodził prawidłowo zaparkowane auta i na ul. Kwitnącej porzucił swój samochód i zaczął uciekać – stwierdził Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Według relacji świadków szaleniec w trakcie ucieczki zgubił buta i uciekł tylko z jednym.

Prezydent Chełma uczy Trzaskowskiego jak obniżać opłaty

Policjanci od razu rozpoczęli pościg. - Na miejsce został wezwany pies tropiący. Około godz. 12.30 udało się zatrzymać zbiega. Został przebadany na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy, jednak zachodziło podejrzenie, że może być pod wpływem środków odurzających. Policjanci odwieźli więc zatrzymanego do szpitala na badania. Potem sprawę przejęli już policjanci kryminalni – podsumował Piotr Świstak.

Gwałtowny wzrost zakażeń w Warszawie. Trzaskowski ZAMKNIE stolicę?!

Super Raport 25.09 (Goście: Jacek Żalek - poseł PiS, Krzysztof Brejza, Koalicja Obywatelska)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.