Warszawa: Namaluj kartkę z przewodnika. Wygraj aparat, czytnik e-booków lub słuchawki!

2020-09-27 19:55 Mateusz Nadworski
Konkurs
Autor: Materiały prasowe

Stołeczni urzędnicy zapraszają do udziału w konkursie „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej”! Do wygrania są super nagrody - aparaty, czytniki ebooków i słuchawki bezprzewodowe. Wystarczy, że podzielisz się pomysłem na jednodniowy wypad poza miasto i przelejesz go na papier.

Do 23 października uczniowie z Warszawy i sąsiednich gmin mogą nadsyłać prace na konkurs o naszej metropolii. Wystarczy, że na kartce A4 zaprojektujemy plan wycieczki po wartych obejrzenia miejscach. W zachęcający sposób przedstawimy wszystkie atrakcje, które znajdują się w okolicy - lokalną przyrodę, krajobrazy czy tereny sportowe. Praca powinna zawierać: nazwę miejsca, rysunki lub samodzielnie wykonane fotografie ilustrujące dane miejsce, opis wycieczki i miejsc wartych odwiedzenia, ewentualnie mapę. 

Warszawa: Naćpany kierowca zdemolował osiem aut i uciekł. Pościg ulicami Bielan [GALERIA]

Prace w formacie .pdf lub jpg oraz formularz zgłoszeniowy należy przesłać mailem na adres europedirect-warszawa@um.warszawa.pl z tytułem wiadomości „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej”. Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB.

Prezydent Chełma uczy Trzaskowskiego jak obniżać opłaty

Super Raport 25.09 (Goście: Jacek Żalek - poseł PiS, Krzysztof Brejza, Koalicja Obywatelska)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.