Lotnisko Chopina: Tańsze parkowanie i nowe kierunki!

i

Autor: Lotnisko Chopina Lotnisko Chopina: Tańsze parkowanie i nowe kierunki!

Warszawa: NAWAŁNICA odcieła Okęcie od świata. Samoloty NIE MOGŁY LĄDOWAĆ!

2020-08-31 16:54

W niedzielny wieczór niebo nad Warszawą spowiły czarne chmury! Przez miasto przetoczyła się potężna nawałnica. W takiej pogodzie nie było możliwe lądowanie samolotów na Okęciu. Ruch lotniczy został wstrzymany na kilkadziesiąt minut.

Ulewa, porywisty wiatr i silne wyładowania nie pozwalały na przyjęcie samolotów. Lądowanie w takich warunkach mogłoby skończyć się tragicznie. Przez kilkadziesiąt minut Lotnisko im. Fryderyka Chopina było odcięte od świata. W Warszawie nie mogły wylądować m.in trzy maszyny należące do Polskich Linii Lotniczych LOT.  Pasażerowie jednej z nich wracali z wakacji. 

Warszawa: Pogodowy ARMAGEDON w stolicy. Drzewa ŁAMAŁY SIĘ jak zapałki! [GALERIA]

- W przypadku dwóch rejsów, ze Szczecina oraz z Korfu, samoloty zostały przekierowane na lotnisko Rzeszów-Jasionka i po przywróceniu operacji na Lotnisku Chopina, kontynuowały loty do Warszawy - przekazało biuro prasowe PLL LOT.  Inny z samolotów polskiego przewoźnika zawrócił tuż po starcie z lotniska w Rzeszowie. - Pasażerowie kontynuowali podróż, po wznowieniu działania lotniska w Warszawie - poinformowali przedstawiciele LOT-u. Maszyny innych linii zostały skierowane na lotniska w Poznaniu i Lublinie.

Warszawa: Koronaszkoła czeka na uczniów! Sprawdź co czeka dzieci od 1 września [WIDEO, GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 31 VIII (goście: Artur Dziambor, Antoni Dudek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany