Warszawa: Półnagi mężczyzna spacerował w tunelu trasy W-Z!

2020-10-01 19:35 Mateusz Nadworski
Półnagi mężczyzna spacerował w tunelu trasy W-Z
Autor: Straż Miejska m.st. Warszawy Półnagi mężczyzna spacerował w tunelu trasy W-Z

Dochodziła godzina 9 rano, gdy strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego jadąc trasą W-Z zauważyli w tunelu spacerowicza. Już sama obecność mężczyzny w miejscu, gdzie ruch pieszych jest zabroniony był podstawą do podjęcia interwencji. Jednak nie tylko to zwróciło uwagę funkcjonariuszy

Mężczyzna ubrany był jedynie w slipki. Mimo wydawanych poleceń przechodzień nie zatrzymał się, a wręcz przyspieszył. Jakiś wewnętrzny głos nakazywał mu iść na Pragę. Kto wie - może dlatego, że znajdują się piaszczyste plaże.

Warszawa: Weekendowy paraliż Wilanowa! Drogowcy wyremontują kilka ulic

Wzbudzając zainteresowanie idących do pracy ludzi minął przystanek tramwajowy na wiadukcie trasy W-Z i nie reagując na polecenie strażników zaczął biec. Funkcjonariusze obawiali się, że chce skoczyć do Wisły. Na szczęście został ujęty jeszcze przed mostem. Wtedy stał się bardzo agresywny.

Powiat otwocki w strefie czerwonej! Co to znaczy dla mieszkańców?

Po obezwładnieniu mężczyzna został okryty kocem termicznym. Strażnicy wezwali patrol policji i karetkę pogotowia. Oczekując na przyjazd karetki mężczyzna powiedział, że zażywał kokainę. Został przewieziony do szpitala.

Przestaliśmy ufać Trzaskowskiemu? Jest nowy sondaż poparcia dla polityków

Super Raport 01.10 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier, Jan Kanthak - Solidarna Polska oraz dr Paweł Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.