zajawka pogoda wawa 31 01

i

Autor: Redakcja SE

Warszawa. Prognoza pogody 31.01.2021: Zimna, ale słoneczna niedziela

2021-01-31 6:00

To będzie słoneczna niedziela w stolicy. Nie należy jednak z tego powodu chować czapek i rękawiczek do szafy. Temperatury będą nadal zimowe. Jaka pogoda czeka warszawiaków w ostatnią niedzielę stycznia?

W niedzielę słońce nad stolicą wzejdzie dokładnie o godz. 7:18. Zajdzie zaś o godz. 16:20. Chociaż na niebie pojawią się chmury, to dzień będzie wyjątkowo słoneczny. Niestety, nie jest to jeszcze pora by schować głęboko w szafie zimowe ubranie. Temperatury pozostają na minusie. Nad ranem i późnym wieczorem termometry wskażą nawet 6 stopni Celsjusza. W ciągu dnia będzie odrobinę cieplej (2 stopnie Celsjusza). Odczuwalna temperatura będzie jednak kilka stopni niższa. Wychodząc z domu lepiej jednak nie zapomnieć czapki i szalika.

Dzień może być trochę wietrzny. Synoptycy zapowiadają zachodni wiatr o prędkości 22 km/h. Jednak w porywach może osiągać nawet 45 km/h. Ciśnienie powoli będzie się normalizować. W niedzielę będzie już wyższe w porównaniu z ubiegłymi dniami. Wyniesie 1005 hPa. Biomet w Warszawie będzie niestety niekorzystny.

Klątwa Kiepskich. Sąsiedzi i znajomi Ferdka, którzy odeszli