Warszawa: SZCZYT GŁUPOTY. Jedyna taka biblioteka ZDEWASTOWANA! Wbita szpilka w policję! [FACEBOOK]

2020-08-14 12:00 Norbert Amlicki
Zdewastował bibliotekę
Autor: Shutterstock

Takie zachowanie to szczyt chamstwa i głupoty" grzmi na swoim Facebooku Zastępca Burmistrza Ursynowa! Jeden z projektów budżetu obywatelskiego został zdewastowany przez chuliganów! Nie zabrakło również szpileczki w stronę policji.

Wandale, lub jak ich nazwał Bartosz Dominiak - zastępca burmistrza Ursynowa "troglodyci" zdewastowali wyjątkową bibliotekę na Ursynowie. Wyjątkowa, bo to jedyna taka w dzielnicy biblioteka plenerowa. Została ona wybudowana z budżetu obywatelskiego, czyli też z pieniędzy osoby lub osób, które to zdewastowały. - Mimo że w głosowaniu w 2013 r. przegrała, to jeszcze jesienią tamtego roku została wykonana jako fajny i nowy pomysł na Ursynowie. - opowiada Bartosz Dominiak zastępca burmistrza Ursynowa.


Warszawa: Nielegalne słoiki z przetworami według "NOWOCZESNEGO" przepisu dziadka [GALERIA]

Biblioteka znajdowała się w Parku Przy Bażantarni, jako miejsce odpoczynku i relaksu mieszkańców. Musiało się komuś nie spodobać, skoro pnie drzew, w których ukryte były książki zostały kompletnie zdewastowane, a większość książek zabranych. Może ten ktoś wolał przeczytać je w domu?

POWAŻNA AWARIA wodociągu w Warszawie. Woda wylewa się na ulice. W kranach sucho

Burmistrz wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska postara się przywrócić bibliotekę do życia. Powiadomiona została także policja o zaistniałym procederze. W komentarzu zastępcy burmistrza Ursynowa nie zabrakło uszczypliwości. - Chciałbym wierzyć, że zadziała z równym zaangażowaniem, co w przypadku pomników przyozdabianych barwami tęczy. - informuje.

Zobacz galerię, która znajduje się na końcu artykułu...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.