Warszawa: Szokujące odkrycie w Wawrze. Zwłoki kobiety przy torach. Nieoficjalnie: Znaleziono pistolet

i

Autor: Jaroslaw Jakubczak/Polska Press/East News

Co tam się stało?

Warszawa: Szokujące odkrycie w Wawrze. Zwłoki przy torach. Obok leżał pistolet

2022-08-24 18:15

Makabryczne odkrycie przy torowisku w Wawrze w Warszawie. W środę, 24 sierpnia pracownicy kolei odkryli w zaroślach, na wysokości ul. Patriotów, ciało mężczyzny. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu", przy zwłokach znaleziono pistolet. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci i prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny.

Wawer: Znaleziono włoki mężczyzny

Makabryczne odkrycie przy ul. Patriotów w Wawrze. W trakcie prac prowadzonych przez kolejarzy odnalezione zostały zwłoki mężczyzny. Pracownicy powiadomili służby ratunkowe. Informacje potwierdza podinsp. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze. - Pracownicy stacji kolejowej około godziny 13 poza terenem kolei, w zaroślach, poczuli niepokojący zapach i wezwali służby. Okazało się, że w krzakach jest ciało mężczyzny. Na wstępnym etapie wyklucza się udział osób trzecich - mówi w rozmowie z Super Expressem podinsp. Węgrzyniak.

Jak ustalili reporterzy "SE", przy zwłokach odnaleziono pistolet. Nie ma jednak na razie podejrzeń, że doszło do zabójstwa. - Przy znalezionych zwłokach znaleziono jednostkę broni, jednak wszystko będzie dalej sprawdzane, na chwilę obecną nie ma podstaw, żeby myśleć, że doszło do jakiegoś przestępstwa - poinformowała podinsp. Joanna Węgrzyniak z KRP Warszawa VII.

Zabójstwo 21-letniej Ukrainki w Warszawie
Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE