Metro w Warszawie

i

Autor: Robert Zalewski

Warszawa: TAJEMNICZY pojazd NAWIEDZA metro nocą! POCIĄG WIDMO?! [WIDEO]

2020-08-06 13:47

Co to za pojazd, który nawiedza metro warszawskie nocami gdy pociągi zjadą z trasy? Czy to pociąg widmo? Pracownicy informują, że każdy miał z nim kontakt. Czy jest to pociąg widmo? Wideo znajdziesz na końcu artykułu!

- Ten tajemniczy pojazd wyjeżdża na tory warszawskiego metra nocą, gdy wszystkie pociągi zjadą już z trasy - budzi niepokój Anna Bartoń, Rzecznik Prasowy metra warszawskiego. Toż to istny kolos! - Waży ponad 7 ton, a do tunelu metra wtaczany jest za pomocą specjalnej lokomotywy - dodaje. Jest prawdopodobne, że jest to jedyny taki pojazd w Polsce. Wjeżdża na kilka godzin, i odjeżdża. Czy jest się czego obawiać? -Jego miniaturową wersję spotkać można w każdym biurze lub domu - uchylają rąbka tajemnicy pracownicy warszawskiego metra.

W takim razie co to takiego? 

Legionowo: DRAMAT w Trzcianach! Utonął natolatek!

Otwock: TO NIE BYŁ WYPADEK?! Zginęła 29-latka, a śledczy STAWIAJĄ aż CZTERY zarzuty!

Ogromny odkurzacz, bo to o nim informuje nas rzecznik warszawskiego metra. Ważący ponad 7 ton gigant posiada silnik o mocy 129 kW i wytwarza nawet 500 mbar podciśnienia. Pracownicy wtaczają odkurzacz za pomącą specjalistycznej lokomotywy i jego zadaniem jest oczyścić metro ze wszystkich nieczystości - nie tempo wykonywania jest w tym przypadku najważniejsze a dokładność i dotarcie do wszystkich zakamarków tunelu. - opowiada Anna Bartoń, Rzecznik Prasowy metra warszawskiego. - Pomagają w tym dwie potężne, automatyczne dysze, zbierające brud, kurz i odpadki z podtorza oraz dwie rury mobilne, służące do wyciągania zanieczyszczeń z największych zakamarków. System dysz ciśnieniowych oraz zbiorniki na wodę pozwalają czyścić torowisko również na mokro - dodaje. Filtry giga-odkurzacza mają wielkość ponad 60 m2. Wciągane nieczystości są automatycznie segregowane na makro i mikro odpady. Zabrudzone powietrze jest kierowane do głównej komory filtra, gdzie maszyna oddziela pył resztkowy. - Odpady trafiają do kontenera o objętości 7 m3 - informują pracownicy metra.

KORONAWIRUS na basenach! Minister: Baseny sa bezpieczne. Sanepid: dwie pływalnie pod Warszawą zamknięte

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Tajemniczy pojazd w metrze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany