Otwock: TO NIE BYŁ WYPADEK?! Zginęła 29-latka, a śledczy STAWIAJĄ aż CZTERY zarzuty!

2020-08-06 12:06 Dawid Skrzypiński
Policja kierowcy
Autor: Radio ESKA

Dramat na ul Wiązowskiej w Otwocku. W ubiegłym tygodniu pędzący szaleniec śmiertelnie potrącił 29-letnia kobietę, która późnym wieczorem spacerowała z partnerem w rejonie Świdra. Ustalenia śledczych mrożą krew w żyłach!

Do wypadku doszło późnym wieczorem na ul. Wiązowskiej. Kobieta wraz ze swoim partnerem wracała znad jeziora. Nagle zza ich pleców nadjechało ciemne bmw i uderzyło prosto w kobietę. 29-latka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Miała połamane nogi i liczne uszkodzenia wewnętrzne. Jej partner był zdruzgotany! Kobieta zmarła w sobotę, 1 sierpnia., w jednym z warszawskich szpitali.

Warszawa: Więcej POLICJI na Nowym Świecie! Czy trzeba coś zmieniać? [GALERIA, SONDA, WIDEO]

Poszukiwania sprawcy trwały niemal tydzień. Rodzina oraz bliscy zmarłej 29-latki opisywali sprawę na forach internetowych. Prosili świadków zdarzenia o kontakt. Finał poszukiwań jest dramatyczny, a ustalenia prokuratury mrożą krew w żyłach. Zatrzymane zostały dwie osoby: kobieta oraz... 33-letni partner potrąconej!

Dramat rodziny z Otwocka! Nie śpią bo pilnują ubrań

- Sprawa dotyczy łącznie czterech przestępstw. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, ale prokurator ustala okoliczności zdarzenia. Miało ono nietypowy przebieg - tłumaczy prokurator Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Jak dodaje, z tego względu prokuratura nie ujawnia treści zarzutów. Sąd podjął decyzję o tymczasowym zatrzymaniu mężczyzny. Wobec kobiety zastosowano policyjny dozór.

KORONAWIRUS na basenach! Minister: Baseny sa bezpieczne. Sanepid: dwie pływalnie pod Warszawą zamknięte

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Edyta Górniak - groźny wypadek na autostradzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.