Nagi mężczyzna wdrapał się na ogromne drzewo. Siedział 10 metrów nad ziemią. Służby w akcji

2021-02-25 20:09 Norbert Amlicki
Straż pożarna
Autor: facebook.com/ Starachowice 998/ Bartek Adamczyk Straż pożarna

Tak absurdalne i nietypowe zgłoszenie dostali w czwartek rano stołeczni strażacy. Na numer 112 zadzwonił zszokowany mieszkaniec, który zobaczył tego mężczyznę na drzewie na warszawskiej Pradze. Nagi mężczyzna wszedł na czubek drzewa. Informację jako pierwsi podali dziennikarze Wawalove. Co nim kierowało?

Około godz. 8.30 dyspozytor straży pożarnej dostał bardzo nietypowe zgłoszenie na numer alarmowy 112. Dyżurny myślał, że ktoś sobie z niego żarty stroi, ale osoba po drugiej stronie słuchawki była śmiertelnie poważna. - Dostaliśmy informację, że w pobliżu Al. Solidarności 61 mężczyzna siedzi na drzewie na wysokości trzeciego piętra. Był bez ubrania, goły. Mężczyzna wszedł na czubek drzewa, na wysokość ok 10 m - przekazał WawaLove asp. sztab. Łukasz Płaskociński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

Wjechał pod koła wozu strażackiego! Centymetry od tragedii

Po zgłoszeniu, na miejsce tego absurdalnego zdarzenia podjechała jednostka straży pożarnej. Kierowca podjechał pod drzewo koszem na wysięgniku, do którego nagi mężczyzna wsiadł. Wysięgnik zjechał na dół, a mężczyzna został przekazany medykom. - Nie stawiał oporu. Był bardzo pogodnie nastawiony - zaznaczył Płaskociński. Nie wiadomo, jakie motywy kierowały nagim mieszkańcem Warszawy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE