Szok!

Warszawa. Zwabiła go do mieszkania. Dwóch oprychów przystawiło mu nóż do gardła i okradło

2023-04-14 7:56

Poznawanie ludzi przez internet bywa niebezpieczne. Jeden z mieszkańców Woli umówił się z poznaną na portalu społecznościowym kobietą. Przyjechał do jej mieszkania, a tam zamiast miło spędzonego czasu rozegrał się koszmar. Dwóch opryszków pobiło go i obrabowało! Policja zatrzymała w sprawie 29-latkę i jej dwóch znajomych. Wszyscy usłyszeli zarzuty.

Warszawa. Zwabiła go do mieszkania, skończył z nożem na gardle

Szokująca historia miała miejsce w styczniu na warszawskiej Woli. Nowopoznani umówili się w mieszkaniu przy ul. Rabsztyńskiej. Miało być miło, jednak randka się nie udała. - Policjanci z Woli zostali zaalarmowani przez pokrzywdzonego, że ten padł ofiarą pobicia i został okradziony. Mężczyzna poznał kobietę na portalu społecznościowym. Kiedy doszło do spotkania w jej mieszkaniu przyszło dwóch znajomych kobiety – opisuje zajście nadkom. Marta Sulowska z policji.

Dwaj bandyci zaczęli najpierw ubliżać poszkodowanemu a w końcu rzucili się na niego z pięściami! Bili go po całym ciele. Jeden z nich wyciągnął w końcu nóż i przystawił mu ostrze do gardła. Na koniec okradli go z 1800 zł w gotówce i złotego łańcuszka.

Po całym zajściu poszkodowany zgłosił się na policję. Po kilku dniach mundurowi zatrzymali kobietę i 33-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kilka gramów narkotyków. Policjanci ustalili też dane drugiego mężczyzny. 25-latek wpadł po kilku dniach na Mokotowie. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju. Dodatkowo 33-latek będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków.

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają