Pobił kolegę

i

Autor: shutterstock(2)

KOSZMAR

Wdarł się do domu i pobił śpiącego kolegę bejsbolem! Brutalna napaść pod osłoną nocy

2024-04-15 13:13

W powiecie ciechanowskim (woj. mazowieckie) 28-letni mężczyzną pod osłoną nocy wdarł się do domu swojego rówieśnika z zamiarem zrobienia mu krzywdy. W ręku dzierżył kij bejsbolowy, którym zaczął okładać śpiącą ofiarę po głowie. Niewiarygodne, jak się tłumaczył.

Mazowieckie. 28-latek pobił rówieśnika bejsbolem

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek 9 kwietnia 2024 roku. 28-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego (woj. mazowieckie) tuż przed godz. 2 w nocy wdarł się do mieszkania swojego rówieśnika i zaczął okładać go po głowie kijem bejsbolowym!

Bejsbolem pobił dostawcę pieczywa

Poszkodowany 28-latek z Mazowsza na szczęście przeżył napad i zadzwonił po pomoc. Na miejsce przybyli policjanci, jednak napastnik zdążył zbiec. Mężczyzna pobity bejsbolem został przetransportowany do szpitala.

Po przesłuchaniu świadków znaleziono 28-latka, który zaatakował swojego znajomego. Po przesłuchaniu zarzucono mu uszkodzenie ciała, do czego się przyznał. Tłumaczył funkcjonariuszom, że pobił rówieśnika bejsbolem z powodu konfliktu. Agresor został objęty policyjnym dozorem i otrzymał zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do ofiary. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem pobicia innego człowieka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki