Weekend pełen atrakcji na Bulwarach Wiślanych. Co? Gdzie? Kiedy?

i

Autor: materiały prasowe Weekend pełen atrakcji na Bulwarach Wiślanych. Co? Gdzie? Kiedy?

Nie przegap!

Weekend pełen atrakcji na Bulwarach Wiślanych. Co? Gdzie? Kiedy?

2023-08-24 11:47

Zapowiada się weekend pełen atrakcji i to w urzekającym otoczeniu Wisły. Szerokie Bary, znane z kreowania niezapomnianych imprezowych chwil, przedstawiły weekendową ramówkę. Nie zabraknie emocji, tańca i muzyki. Co więcej, imprezowy weekend z Szerokimi Barami rozpocznie się już w czwartek!

W ostatni weekend sierpnia letnia pogoda będzie rozpieszczała mieszkańców stolicy. Temperatura oscylująca w okolicach 30 stopni Celsjusza utrzyma się, zachęcając do spędzania wolnego czasu poza domem. I bardzo dobrze! Atrakcji nad Wisłą z pewnością nie zabraknie.

Szczególnie miłośnicy wieczornych spotkań przy muzyce mają powody do zadowolenia. Szerokie Bary ogłosiły harmonogram weekendowych wydarzeń. Imprezy, które przygotowali, obiecują unikalne wrażenia muzyczne i emocjonalne, które zostaną z uczestnikami na długo. To odpowiedź na pragnienie doskonałego weekendu pełnego wspomnień i dobrej muzyki.

Dziać zacznie się już w czwartek, 24 sierpnia, DJ JOHNY W przeniesie gości na taneczny parkiet na wzór latynoskiej plaży podczas kolejnej odsłony cyklu HIPS DON'T LIE. Królować będzie muzyka latino, r&b, rap, reggaeton, twerk wprawiająca biodra w ruch.

Piątkowy wieczór (25 sierpnia) w Szerokich Barach również zapowiada się ciekawie. Odbędzie się prawdziwa uczta dźwięków, pod szyldem SAX ON THE BEACH! Rafał Reniewicz na Saxofonie i DJ MARCUS stworzą atmosferę plażowych imprez na Ibizie w samym sercu stolicy. Słyszeliście kiedykolwiek, jak saksofon flirtuje z klubowymi hitami? Nie? To nie możecie przegapić piątkowej imprezy!

Z kolei sobota (26 sierpnia) przyniesie GOOD VIBES ONLY. Za sterami DJ TONY TORINO, który dostarczy uczestnikom eksplozję pozytywnych emocji. Sobotnia impreza to prawdziwa uczta dla fanów gorącego uderzenia. Klubowe rytmy, przeplatane z tropikami czy energicznym house w remixach porwą do tańca.

Na zakończenie weekendu, w niedzielę (27 sierpnia) w cyklu SUNDAY VIBE zagra DJ DEERTY, który stworzy nastrojową aurę, zaspokajającą gusta osób chcących potańczyć, ale też pozwalającą gościom zrelaksować się i wychillować po weekendowym szaleństwie.

Imprezy w Szerokich Barach od czwartku do soboty rozpoczynać się będą o godz. 22. Niedzielne wydarzenie potrwa od godz. 18 do 23. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Weekend pełen atrakcji na Bulwarach Wiślanych. Co? Gdzie? Kiedy?

i

Autor: materiały prasowe Weekend pełen atrakcji na Bulwarach Wiślanych. Co? Gdzie? Kiedy?
Sonda
Chodzisz na weekendowe imprezy w Warszawie?