Wielka akcja policji w Miasteczku Wilanów. Obława i pies tropiący

2022-01-28 20:11

Wielka akcja policji na terenie Miasteczka Wilanów w Warszawie - ustalili reporterzy "Super Expressu". Przy al. Rzeczpospolitej pojawiło się kilka policyjnych radiowozów oraz funkcjonariusze z psem tropiącym. Według nieoficjalnych informacji trwa obława na mężczyznę, który skradł samochód z jednego z osiedli na Mokotowie.

Duża akcja policji na terenie Miasteczka Wilanów w Warszawie. W piątek, 28 stycznia, po godzinie 18 na al. Rzeczpospolitej na wysokości Osi Królewskiej zaroiło się od policyjnych radiowozów. Jak relacjonują reporterzy "Super Expressu", najprawdopodobniej trwają poszukiwania kierowcy samochodu, który z dużą prędkością poruszał się ulicami dzielnicy, następnie staranował szlaban i wjechał na teren placu budowy.

Na miejscu pojawiło się kilkanaście radiowozów policji, w tym kilka nieoznakowanych. Na miejsce sprowadzono też psa tropiącego, a na ulicach Wilanowa pojawiły się piesze patrole mundurowych. Mieszkańcy Wilanowa relacjonują, że chwilę widzieli poruszający się po ulicach z dużą prędkością czarny samochód. 

- Policjanci podjęli pościg - mówi krótko podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. 

Dwie godziny później udało nam się ustalić więcej szczegółów tej sprawy. - Około godziny 18 policjanci wykonywali czynności w związku z informacją o kradzieży auta - Toyoty RAV 4 z jednego z osiedli na terenie Mokotowa - mówi w rozmowie z "SE" Małgorzata Wersocka. - Obecnie trwają wszelkie czynności w celu wyjaśnienia sprawy - dodaje. 

Akcja strażaków na Saskiej Kępie w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE