Wypadek!

Karambol na S8 pod Warszawą. Ciężarówka wjechała w samochody, są ranni

2022-10-06 18:43

Na trasie S8 w miejscowości Mory pod Warszawą doszło do karambolu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy huknął w inne pojazdy. W sumie zderzyło się aż 5 aut. Na trasie w kierunku Białegostoku występują poważne utrudnienia. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie są poszkodowane osoby. Na miejscu pracują wszystkie służby: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Wypadek na S8 pod Ożarowem. Ciężarówka wjechała w samochody

Do wypadku doszło przed godziną 18. - W zdarzeniu brało udział5 samochodów osobowych i ciężarówka. Trzy osoby zostały ranne, dwie trafiły do szpitala. Na miejscu pracują strażacy z Ożarowa i Warszawy – przekazał st. kpt. Kazimierz Jaworski, oficer prasowy straży pożarnej z powiatu warszawskiego zachodniego. - Do wypadku doszło przy zjeździe z węzła zachodniego w ul. Połczyńską - doprecyzował strażak.

Na miejscu pracuje też policja i pogotowie ratunkowe. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku i czy wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Służby informują, że jeden z pasów w kierunku Białegostoku jest całkowicie zablokowany.

Po godzinie 19 pojawiły się wstępne ustalenia policji. - Zgłoszenie o wypadku dotarło do nas o godzinie 17:34. Do szpitala zabrano kobietę i mężczyznę z jednego z pojazdów. Policjanci badają trzeźwość kierowców. Czekamy na wyniki – powiedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?