Poważna awaria na Ursynowie. Gaz trysnął z rury

i

Autor: Wawa Hot News 24 Poważna awaria na Ursynowie. Gaz trysnął z rury

Wielki wyciek gazu na Ursynowie. Aleja KEN zablokowana [ZDJ ĘCIA]

2022-05-31 11:44

Niebezpieczna sytuacja na Ursynowie. Podczas prac robotnicy uszkodzili podziemną rurę z gazem, który natychmiast zaczął się ulatniać. Na miejsce natychmiast wezwano służby. Okoliczni mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ aleja KEN jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają do chwili, aż źródło zagrożenia zostanie zlikwidowane.

Wyciek gazu na Ursynowie

Informację o wycieku gazu na Ursynowie potwierdził nam Paweł Warzywoda ze straży pożarnej. Jak wyjaśnił, podczas prac przed blokiem przy alei Komisji Edukacji Narodowej 51 doszło uszkodzenia podziemnej rury z gazem.

Robotnicy natychmiast przerwali prowadzone prace i wezwali na miejsce awarii odpowiednie służby. Niedługo potem zjawiła się policja, cztery zastępy straży pożarnej, a także pogotowie gazowe.

Nie przegap: Cięcia w komunikacji miejskiej w Warszawie. Powód szokuje. Te kursy znikną

Strażacy rozłożyli wokół źródła wycieku gazu kurtynę wodną. Ma ona zabezpieczać przed dalszym rozprzestrzenianiem się gazu, a także jego wybuchem.

Aleja KEN zablokowana

Z powodu awarii zablokowano przejście i przejazd chodnikiem oraz ścieżką rowerową. Zablokowany jest również przejazd aleją KEN na obu jezdniach.

Utrudnienia potrwają do chwili, aż zagrożenie zostanie usunięte.

Awaria na Pradze. Kłęby pary na Jagiellońskiej
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE