warszawa straż pożarna

Poniedziałkowa nawałnica siała spustoszenie w mieście! W kilka minut warszawskie ulice zamieniły się w rwące rzeki. Wielu mieszkańców przeżyło prawdziwe chwile grozy.

dodano 30-6-2020

Przed tygodniem piłkarze RKS-u Okęcie świętowali awans do piłkarskiej IV ligi. Była huczna feta, radość i wielkie plany na przyszłość. Teraz okazuje się, że klub stracił boisko do gry. Wszystko prz...

dodano 23-6-2020

Żywioł po raz kolejny dał się we znaki mieszkańcom stolicy! Woda zalewała ulice i drogi. Nieprzejezdna była jedna z najważniejszych tras!

dodano 22-6-2020

Na terenie Centrum Jądrowego w Świerku wybuchł pożar. Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z żywiołem. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.

dodano 8-5-2020

Strażacy zostali ostatnio zadysponowani do nietypowego zdarzenia. W zbiorniku wodnym przy ul. Płochocińskiej postanowiły wykąpać się łosie! Niestety po relaksie nie potrafiły opuścić naturalnego sp...

dodano 30-4-2020

W sobotni wieczór w okolicy placu Zawiszy zapalił się chevrolet jadący w stronę centrum. Kierowca w porę opuścił pojazd.

dodano 19-4-2020

Panująca susza sprzyja powstawaniu pożarów. W Białobrzegach zapaliły się hektary suchej trawy. Ogień rozprzestrzeniał się w stronę pobliskich zabudowań. Walczyło z nim kilkudziesięciu strażaków.

dodano 19-4-2020

Przed południem w hucie przy ul. Kasprowicza wybuchł pożar. W okolicy unosił się gęsty dym. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej.

dodano 19-4-2020

To już nie przelewki. Zakażenie koronawirusem u studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej potwierdził w rozmowie z Super Expressem rzecznik Państwowej Straży Pożarnej. Teraz władze uczelni muszą ...

dodano 10-4-2020

W czasie epidemii zapominamy o innych zagrożeniach. Bilans ostatniego miesiąca jest tragiczny! Na Mazowszu zginęło 29 osób, a ponad 50 zostało rannych! Zachowajmy ostrożność!

dodano 1-4-2020

Groźny pożar wybuch w jednym z żoliborskich bloków. Zaalarmowani strażacy prowadzili długą akcję gaśniczą. Na szczęście nikomu nic się nie stało!

dodano 17-3-2020

W przedszkolu przy ulicy Olbrachta na warszawskiej Woli doszło do zadymienia. Ewakuowano 90 osób w tym 75 dzieci. Jak informują strażacy - wszyscy są bezpieczni. Co było przyczyną zadymienia? Dowie...

dodano 26-2-2020