Wielkie problemy w stołecznej komunikacji miejskiej. Jest komunikat

i

Autor: Amadeusz Calik / Super Express Wielkie problemy w stołecznej komunikacji miejskiej. Jest komunikat

Uwaga pasażerowie

Wielkie problemy w stołecznej komunikacji miejskiej. Jest komunikat

2023-02-14 16:40

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Warszawie muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Szczególnie, jeśli korzystają z przejazdów na biletach jednorazowych lub będą chcieli doładować kartę miejską na Warszawski Transport Publiczny. Jak poinformowali urzędnicy, będą prowadzone prace serwisowe związane z funkcjonowaniem biletomatów. Zakup biletu może okazać się niemożliwy.

Utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej w Warszawie. Nie będą działały biletomaty

W nocy z wtorku na środę (z 14 na 15 lutego 2023 r.) między godz. 22.30 a 1 z powodu prac serwisowych będą występować przerwy w dostępie do części automatów biletowych. Biletu nie będzie można kupić w autobusach i szaro-czerwonych biletomatach stacjonarnych Mery - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. Problemy dotyczyć będą biletomatów mobilnych zamontowanych w autobusach Miejskich Zakładów Autobusowych, Arrivy i PKS Grodzisk.

 Nie będzie też można kupić biletów w 100 szaro-czerwonych biletomatach stacjonarnych firmy Mery zlokalizowanych w różnych częściach stolicy - wynika z komunikatu ZTM Warszawa

Obecnie w Warszawie i sąsiadujących z nią miejscowościach ustawionych jest ponad 800 automatów biletowych. Większość znajduje się w Warszawie, przede wszystkim przy stacjach metra, przystankach kolejowych oraz węzłach przesiadkowych. 

Utrudnienia w funkcjonowaniu biletomatów wystąpią tylko w nocy z 14 na 15 lutego 2023 r. 

Kierowcy autobusów w Warszawie chcą więcej zarabiać

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki