Zatrzymanie, Piaseczno

i

Autor: Policja

Zatrzymany!

Więzień pobił policjantów i uciekł! Michał K. zatrzymany po kilku dniach

2023-06-28 20:10

Do szokujących zdarzeń doszło przed Sądem Rejonowym w Piasecznie kilka dni temu. Więzień pobił mundurowych i uciekł! Policjanci poinformowali, że dziś (środa, 28 czerwca 2023) udało się zatrzymać poszukiwanego Michała K. Szczegóły poniżej.

Do tego wstrząsającego incydentu doszło w czwartek (22 czerwca 2023) na terenie Sądu Rejonowego w Piasecznie. Więzień, Michał K. (36 l.) był doprowadzany na rozprawę z zakładu karnego w Grójcu, ale to co się wydarzyło, zszokowało wszystkich. Mężczyzna zdołał wyswobodzić się z kajdanek i pobić mundurowych, a następnie uciec.

Policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny. W komunikacie prasowym opublikowali jego wizerunek oraz rysopis. W środę (28 czerwca 2023) udało się go zatrzymać.

- Dzisiaj po południu policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KSP przy wsparciu policjantów z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu zatrzymali 36-letniego Michała K., poszukiwanego przez Komendę Powiatową Policji w Piasecznie - informuje policja.

Mężczyznę zatrzymano w prywatnym mieszkaniu.

- Intensywna praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca ukrywania się poszukiwanego. Do zatrzymania doszło w prywatnym mieszkaniu na terenie Warszawy-Wawer - czytamy w komunikacie mundurowych.

Zatrzymano męża zaginionej Anety
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?