Wracają koncerty w Warszawie. Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego rozgrzeją mieszkańców!

2021-06-17 19:00
RZESZÓW: „Atrakcje na wakacje”. Co w najbliższy weekend dla mieszkańców szykuje miasto?
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne, koncert plenerowy

Miłośnicy koncertów mogą z radością krzyknąć: Nareszcie! Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do stolicy wracają koncerty. W wakacje Letnie Brzmienia, które odbędą się na błoniach PGE Narodowego, rozgrzeją mieszkańców! Na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy artyści. Wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, Mioush, Paweł Domagała i Ania Dąbrowska. Oj to będzie wyjątkowe lato Warszawie. Z pewnością będzie się działo!

Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie

Letnie Brzmienia to ogólnopolski cykl koncertów organizowany w dziewięciu największych polskich miastach. Najpopularniejsi polscy artyści wystąpią na scenach w Poznaniu, we Wrocławiu, w Gdańsku, w Krakowie, w Łodzi, w Katowicach, w Szczecinie, w Lublinie, i oczywiście w Warszawie. W stolicy radosna muzyka podczas plenerowych koncertów zabrzmi już pod koniec czerwca.

ZOBACZ TEŻ: Rura zassała 11-letniego Januszka na basenie w Zalesiu Górnym. Walczyli o jego życie. Prokuratura stawia zarzuty

Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie odbędą się na błoniach PGE Narodowego. To właśnie tam od 27 czerwca aż do połowy sierpnia stołeczną publiczność rozgrzewać będą uwielbiani przez warszawiaków artyści.

Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie - kto wystąpi?

Agencja Good Taste Production, która jest organizatorem plenerowych koncertów z cyklu Letnie Brzmienia, zapewnia, że imprezy będą odbywały się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

NIE PRZEGAP: Leciała krew i kebaby! Wielka awantura i szarpanina na środku ulicy w Warszawie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Koncerty z pewnością ściągną na błonia PGE Narodowego tłumy warszawiaków (i nie tylko!). Na Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie zaplanowano osiem wyjątkowych koncertów. Gwiazdy, które wystąpią, z pewnością rozgrzeją i roztańczą uczestników imprezy. Kto pojawi się na Letnich Brzmieniach 2021 w stolicy?

 • 27 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni (cena biletu: 99 zł)
 • 9 lipca 2021 - KRÓL (cena biletu: 69 zł)
 • 10 lipca 2021 – Miuosh (cena biletu: 79 zł)
 • 29 lipca 2021 - Jazz Band Młynarski-Masecki (cena biletu: 99 zł)
 • 30 lipca 2021 - Paweł Domagała (cena biletu: 79 zł)
 • 31 lipca 2021 - Ania Dąbrowska (cena biletu: 89 zł)
 • 1 sierpnia 2021 – Natalia Szroeder (cena biletu: 59 zł)
 • 13 sierpnia 2021 - Kuba Badach – koncert “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny” (cena biletu: 89 zł)
 • 14 sierpnia 2021 - Fisz Emade Tworzywo (cena biletu: 79 zł)
 • 15 sierpnia 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino (cena biletu: 119 zł)

Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie - bilety

Bilety na Letnie Brzmienia 2021 w Warszawie można kupić na stronie www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia. Wystarczy wybrać miasto, w którym ma obyć się koncert, a następnie wykonawcę, który wystąpi. Ceny biletów na poszczególne koncerty podaliśmy powyżej. Co ciekawe, może wykupić również karnet na trzy wydarzenia z cyklu Letnie Brzmienia 2021 za 249 zł. Należy jednak pamiętać, że karnet nie upoważnia do wstępu na wydarzenia. Najpierw należy go wymienić na bilety na konkretne koncerty.

PRZECZYTAJ TEŻ: Strefa Kibica na Stadionie Narodowym. Mamy darmowe wejściówki. Dołącz do naszej zabawy

Jak to zrobić? "Po udanym złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz 3 kody, za pomocą których będziesz mógł bezpłatnie zamówić trzy bilety na trzy różne wydarzenia, odbywające się w ramach trasy Letnie Brzmienia 2021. Bilety możesz zamówić na wydarzenia w dowolnym mieście spośród aktualnie dostępnych w sprzedaży (z wyłączeniem zestawu Bitamina + Miętha + Vito Bambino oraz koncertów Korteza)" - tłumaczą organizatorzy na stronie internetowej wydarzeń.

Otrzymane kody można zrealizować na eventim.pl/Letnie-Karnety w trzech prostych krokach:

 • wybierz interesujące Cię wydarzenie
 • wybierz specjalną promocję "Zrealizuj karnet"
 • wprowadź jeden z kodów i go zatwierdź

Co ważne, dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach z cyklu Letnie Brzmienia bezpłatnie! Jednak ich wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE