ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Wszyscy poszukują 82-letniej Władzi! Kobieta od tygodnia nie nawiązała kontaktu z rodziną

2023-01-04 15:50

Od końca grudnia trwają poszukiwania 82-letnie Władysławy Kuc, zamieszkałej w Brzezinkach w gminie Gielniów. Kobieta 29 grudnia 2022 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nikt nie wie, gdzie przebywa 82-latka. Wszystkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu należy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze.

Przysucha. Trwają poszukiwania 82-letniej Władysławy Kuc

Władysława Kuc wyszła z domu 29 grudnia 2022 roku w okolicach godziny 21. Kobieta do chwili obecnej nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost ok. 155 cm, waga ok. 55 kg, włosy krótkie koloru siwego. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w ciemną kurtkę, ciemne buty gumowe, na głowie chusta koloru zielono – żółtego.

W czynności poszukiwawcze zaangażowani są mieszkańcy okolicznych miejscowości, strażacy, policjanci, druhowie OSP oraz ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. W poszukiwaniach biorą udział policjanci z wielu wydziałów i komend. Zaangażowane są również psy tropiące. Władysława Kuc poszukiwana jest również z powietrza oraz przy użyciu urządzeń GPS oraz dronów.

Wszystkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Władysławy Kuc należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze–tel.: 47 702 52 00 lub powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki, dzwoniąc pod numer 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają