Wybrzeże Gdyńskie. Kompletnie pijany i bez ręki za kierownicą audi. Wydmuchał prawie 2 promile

i

Autor: UNSPLASH Wybrzeże Gdyńskie. Kompletnie pijany i bez ręki za kierownicą audi. Wydmuchał prawie 2 promile

JECHAŁ WĘŻYKIEM

Wybrzeże Gdyńskie. Kompletnie pijany i bez ręki za kierownicą audi. Wydmuchał prawie 2 promile

2022-12-27 7:57

Policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego samochodem osobowym marki audi. Jak się okazało, 27-letni obywatel Ukrainy był kompletnie pijany, wydmuchał prawie 2 promile alkoholu. Za kółko auto wsiadł pomimo tego, że nie miał lewej ręki. Grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa.

Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie. Jednoręki kierowca wydmuchał prawie 2 promile

Stołeczni policjanci jechali Wybrzeżem Gdyńskim. W pewnym momencie zwrócili uwagę na jadący przed nimi pojazd. Kierujący samochodem osobowym marki audi miał gigantyczne trudności z utrzymaniem pojazdu w pasie jezdni, jechał wężykiem. Funkcjonariusze postanowili go zatrzymać i wylegitymować.

Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 27-letni obywatel Ukrainy bez lewej ręki. Od mężczyzny była wyczuwalna wyraźna woń alkoholu. Ukrainiec został przebadany przez policjantów alkomatem, który pokazał prawie 2 promile. Kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

27-letni obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz grożą mu nawet dwa lata więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi rejonowa prokuratura.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany