Pijana kobieta prowadziła bmw. Swoją podróż zakończyła na zaparkowanym pojeździe

i

Autor: Tadeusz Mróz Pijana kobieta prowadziła bmw. Swoją podróż zakończyła na zaparkowanym pojeździe

Warszawa. Pijana wsiadła za kółko. Podróż zakończyła na innym aucie

2022-06-09 16:07

W czwartkowe popołudnie, 9 czerwca, doszło do niecodziennej sytuacji. Pijana kobieta prowadziła swoje bmw. Najpierw gruchnęła w budynek, odbiła się o bramę garażową, następnie wjechała z impetem w drzewo i zatrzymała się na pobliskim pojeździe. Okazało się, że we krwi miała około promila alkoholu. Została zatrzymana.

Szokujący incydent w Warszawie

To na pewno nie było spokojne popołudnie dla mieszkańców ul. Serockiej na Pradze-Południe w Warszawie. Doszło tam do niecodziennej sytuacji. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”. – Kobieta, w wieku około 45 lat, prowadziła swoje bmw. Najpierw wjechała w budynek, później obiła się o bramę garażową. Zaczęła cofać swój pojazd i bagażnikiem uderzyła w drzewo. Na końcu oberwał również zaparkowany prawidłowo pojazd. Policjanci zatrzymali piratkę drogową. Okazało się, że miała około promila alkoholu we krwi – relacjonuje dziennikarze „SE”.

– Po wyjściu z auta, kobieta zataczała się, szła „pijaczym” krokiem – dodał reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Auto kilka razy koziołkowało. Za kierownicą pijany ojciec. Pasażerką była jego maleńka córeczka

O to zdarzenie drogowe zapytaliśmy również oficera prasowego policji z Pragi-Południe. – Otrzymaliśmy takie powiadomienie od osób postronnych, które zauważyły niepokojąco zachowującą się kobietę. Kierująca samochodem najpierw wjechała w budynek, a później w zaparkowany pojazd. Policjanci, którzy udali się na miejsce, zatrzymali kobietę. Miała 0,6 promila alkoholu we krwi – relacjonuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy

Informowaliśmy również o dramacie, do którego doszło na osiedlu Sosnowskiego na Ursynowie.

42-latka jechała fiatem po wysokim krawężniku. Kobieta zachowywała się tak, jakby była pijana. I faktycznie tak było! Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, potwierdzili czarny scenariusz. 42-latka miała około 3 promili alkoholu w organizmie.

Więcej o tym przeczytacie tutaj: Horror na ulicach Ursynowa. Doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być zaostrzone?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają