Pijana kobieta prowadziła bmw. Swoją podróż zakończyła na zaparkowanym pojeździe

i

Autor: Tadeusz Mróz Pijana kobieta prowadziła bmw. Swoją podróż zakończyła na zaparkowanym pojeździe

Warszawa. Pijana wsiadła za kółko. Podróż zakończyła na innym aucie

2022-06-09 16:07

W czwartkowe popołudnie, 9 czerwca, doszło do niecodziennej sytuacji. Pijana kobieta prowadziła swoje bmw. Najpierw gruchnęła w budynek, odbiła się o bramę garażową, następnie wjechała z impetem w drzewo i zatrzymała się na pobliskim pojeździe. Okazało się, że we krwi miała około promila alkoholu. Została zatrzymana.

Szokujący incydent w Warszawie

To na pewno nie było spokojne popołudnie dla mieszkańców ul. Serockiej na Pradze-Południe w Warszawie. Doszło tam do niecodziennej sytuacji. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”. – Kobieta, w wieku około 45 lat, prowadziła swoje bmw. Najpierw wjechała w budynek, później obiła się o bramę garażową. Zaczęła cofać swój pojazd i bagażnikiem uderzyła w drzewo. Na końcu oberwał również zaparkowany prawidłowo pojazd. Policjanci zatrzymali piratkę drogową. Okazało się, że miała około promila alkoholu we krwi – relacjonuje dziennikarze „SE”.

– Po wyjściu z auta, kobieta zataczała się, szła „pijaczym” krokiem – dodał reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Auto kilka razy koziołkowało. Za kierownicą pijany ojciec. Pasażerką była jego maleńka córeczka

O to zdarzenie drogowe zapytaliśmy również oficera prasowego policji z Pragi-Południe. – Otrzymaliśmy takie powiadomienie od osób postronnych, które zauważyły niepokojąco zachowującą się kobietę. Kierująca samochodem najpierw wjechała w budynek, a później w zaparkowany pojazd. Policjanci, którzy udali się na miejsce, zatrzymali kobietę. Miała 0,6 promila alkoholu we krwi – relacjonuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy

Informowaliśmy również o dramacie, do którego doszło na osiedlu Sosnowskiego na Ursynowie.

42-latka jechała fiatem po wysokim krawężniku. Kobieta zachowywała się tak, jakby była pijana. I faktycznie tak było! Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, potwierdzili czarny scenariusz. 42-latka miała około 3 promili alkoholu w organizmie.

Więcej o tym przeczytacie tutaj: Horror na ulicach Ursynowa. Doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być zaostrzone?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki