Wybuch gazu w Mławie. Ciężko ranna 68-latka w szpitalu

i

Autor: KPP w Mławie Wybuch gazu w Mławie. Ciężko ranna 68-latka w szpitalu

Straszne

Wybuch gazu w Mławie. Ciężko ranna 68-latka w szpitalu

2023-07-10 18:28

Do wybuchu w domu jednorodzinnym doszło nad ranem w poniedziałek, 10 lipca. W budynku przebywało osiem osób. Ciężko ranna została 68-latka. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Dom został poważnie uszkodzony. Inspektor nadzoru budowlanego zakazał użytkowania budynku. Sprawę wybuchu wyjaśnia policja.

Wybuch gazu w Mławie

Koszmar rozegrał się nad ranem w domu jednorodzinnym przy ul. Turystycznej w Mławie. Do wybuchu doszło w pomieszczeniu na parterze, zajmowanym przez 68-letnią kobietę. - Użytkowała ona kuchenkę, podłączoną do butli z gazem. Chwilę po godz. 4, gdy prawdopodobnie zapalała papierosa, doszło do wybuchu ulatniającego się gazu - przekazała asp. szt. Anna Pawłowska z policji w Mławie.

W chwili zdarzenia w domu przebywało osiem osób. Ranna została jedynie 68-latka. Pierwszej pomocy udzieliła jej rodzina, zamieszkująca na piętrze budynku. Kobieta z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Mławie.

Policja wyjaśnia przyczyny wybuchu

Dom został poważnie uszkodzony. Inspektor nadzoru budowlanego zakazał użytkowania budynku. Policja ustala szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?