Wyniki Lotto. Potężna wygrana w Warszawie. Kasa będzie płynąć jak rzeka

i

Autor: Shutterstock Wyniki Lotto. Potężna wygrana w Warszawie. Kasa będzie płynąć jak rzeka

Znamy zwycięzcę z Warszawy

Wyniki Lotto. Potężna wygrana w Warszawie. Kasa będzie płynąć jak rzeka

2022-05-17 9:39

Wyniki Lotto. Zapewne każdy kiedyś myślał o tym, co by zrobił, gdyby wygrał wielkie pieniądze w Lotto. Teraz przed tym dylematem stanął szczęśliwiec z Warszawy. Gracz puścił swój los w niepozornym punkcie Lotto na Pradze-Południe i jak się okazało, jego liczby były trafne. Sobotnia gra o Ekstra Pensję spowodowała, że jest on ustawiony na najbliższe 20 lat!

Wyniki Lotto, sobota 14.05.2022

Wyniki Lotto! Ubiegła sobota, 14 maja, okazała się niezwykle szczęśliwa dla gracza, który postanowił zagrać w Lotto. W warszawskiej kolekturze na Placu Szembeka został puszczony los w Ekstra Pensji. Jak się okazało, padła główna wygrana! Szczęśliwiec będzie miał wypłacane co miesiąc teraz po 5000 zł przez najbliższe 20 lat.

Wygrana w Ekstra Pensji w Warszawie jest już trzecią w ciągu tego miesiąca. Grający wybrał metodę chybił trafił, a wylosowane 14 maja liczby w tej grze to: 7, 9, 16, 20, 27 i 3. W stolicy do tej pory odnotowano 27 głównych wygranych w Ekstra Pensji. Wato przypomnieć, że lokalny rekord to 50 tys. zł wypłacanych miesięcznie przez 20 lat, co umożliwiła powiększona dziesięciokrotnie stawka. Szczęśliwy zakład został zawarty 15 października 2017 roku, w warszawskim punkcie Lotto przy ul. Korkowej.

NIE PRZEGAP Nawet 20 tysięcy złotych za wynajem mieszkania! Horrendalnie wysokie ceny w Warszawie [RANKING DZIELNIC]

Ci, którzy również chcą stać się wielkimi szczęśliwcami, mogą próbować swoich sił w kolejnej kumulacji w Eurojackpot, która wynosi 440 mln zł, a także 3 mln zł w Lotto i milion zł w Lotto Plus. Fani Ekstra Pensji codziennie mogą zagrać o dodatkową wypłatę, a transmisja z losowania tej oraz pozostałych gier Lotto odbywa się o godz. 21.50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube. Grać można w punktach stacjonarnych lotto, na stronie internetowej www.lotto.pl i w aplikacji mobilnej.

Jak grać w Ekstra Pensję?

Wypłata na lata? W Ekstra Pensji grasz o 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat! Wybierz 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. Możesz wybrać je samodzielnie, bądź zagrać na chybił trafił zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online. Dodaj Ekstra Premię za złotówkę do zakładu, by grać o dodatkowe 100 000 zł wypłacane od razu. Zwiększ stawkę (od x2 do x5 i x10), by zagrać o jeszcze wyższą Ekstra Pensję - 10 000 zł, 15 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat! Z wyższą stawką w Ekstra Premii możesz zgarnąć nawet milion!

Grasz w punkcie LOTTO? Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony! Załóż subskrypcję online. Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Graj na od 1 do 8 kolejnych losowań. Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną. Losowania odbywają się codziennie o godz. 21:50. Wyniki sprawdzaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Pachołki latały jak kręgle. Tak wyglądały mistrzostwa kierowców autobusów WTP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają