Wypadek w Radomiu. 29-latka zasłabła za kierownicą. Jej samochód uderzył w blok przy ul. Rapackiego

i

Autor: Shutterstock Wypadek w Radomiu. 29-latka zasłabła za kierownicą. Jej samochód uderzył w blok przy ul. Rapackiego

TRAFIŁA DO SZPITALA

Wypadek w Radomiu. 29-latka zasłabła za kierownicą. Jej samochód uderzył w blok przy ul. Rapackiego

2022-11-20 10:25

Chwilę po południu w sobotę (19 listopada) w Radomiu miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Samochód osobowy marki BMW nagle wjechał tyłem w blok przy ul. Rapackiego. Za kierownicą siedziała 29-letnia kobieta, która, jak się okazało, zasłabła w trakcie jazdy. Poszkodowana została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Radom. 29-latka zasłabła za kierownicą. Jej samochód uderzył w blok mieszkalny

Do wypadku doszło w sobotę (19 listopada) w okolicach godziny 13. Samochód osobowy marki BMW uderzył tyłem w blok mieszkalny przy ul. Rapackiego.

Wszystko wskazuje na to, że kobieta kierująca samochodem zasłabła w czasie wykonywania tego manewru. Po zbadaniu trzeźwości przez patrol drogówki okazało się, że kobieta była trzeźwa. Poszkodowana została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Kamil Warda, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają