Wywrotka z piachem runęła na lexusa! Samochód zupełnie zmiażdżyło

2021-11-29 12:30
Ciężarówka z piachem przewróciła się na lexusa
Autor: Tadeusz Mróz

W poniedziałek, 29 listopada, na skrzyżowaniu ul . Wawrzyszewskiej i św. Stanisława ciężarówka rozładowywała piach. W pewnym momencie przeważyło ją i runęła na zaparkowane obok auto. Szczęśliwie w środku nikogo nie było, na miejscu pracowała specjalistyczna jednostka straży pożarnej, która usunęła skutki tego zdarzenia.

Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 7:15. Do zdarzenia doszło w pobliżu placu budowy na Woli. - Na miejsce wysłaliśmy cztery zastępy straży pożarnej, w tym Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 10, która przy użyciu specjalistycznego ciężkiego sprzętu postawiła samochód ciężarowy na koła. Uprzątnięcie rozsypanego piachu pozostanie w gestii właściciela - przekazał st. ktp. Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Według relacji świadków mogło dojść do przeważenia samochodu, bo był nierówno załadowany. Mógł do tego przyczynić się również podmuch wiatru. Szczęśliwie nikogo nie było w pobliżu. Kierowca został ukarany mandatem. - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca był trzeźwy - przekazała Gabriela Putyra ze stołecznej policji.

Pechowy poniedziałek kierowcy ciężarówki

To zdecydowanie pechowy początek tygodnia dla kierowcy ciężarówki i właściciela lexusa. Zdjęcia w poniższej galerii wyraźnie pokazują, że na miejscu powstał kompletny bałagan, rozsypany piach był wszędzie. Szczęśliwie nikogo nie było w pobliżu i wszystko skończyło się jedynie na stratach materialnych.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE