Za śmierć pięknej Karoliny z Zielonki odpowie 24-latek. NOWE FAKTY po wypadku motocyklistki. Znamy szczegóły śledztwa!

2020-06-24 11:33
Karolina R. pędziła na motorze. Spotkała śmierć
Autor: Facebook Karolina R. pędziła na motorze. Spotkała śmierć

Są NOWE FAKTY dotyczące tragicznej śmierci pięknej Karoliny R. z Zielonki. Kierowca furgonetki, w którą uderzyła swoim ścigaczem rozpędzona motocyklistka usłyszał właśnie zarzuty w prokuraturze. Odpowie za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ale…

Zawsze jest jeszcze to „ale”. Jak ustalił „Super Express” kierowca furgonetki to Anatolij L. - 24-letni obywatel Ukrainy, pracujący w Polsce.

- Usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Jest uznany za winnego, ale się nie przyznaje do zarzucanego czynu. Złożył natomiast obszerne wyjaśnienia – mówi nam prokurator Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Wciąż jednak śledczy i biegli przygotowują kolejne ekspertyzy po tym tragicznym zderzeniu na ul. Kolejowej w Zielonce.

Nie można na razie wciąż powiedzieć z jaką prędkością jechała Karolina R. Według świadków jechała nawet 160 km na godzinę. Ale biegli jeszcze tej informacji nie ujawniają.

Anatolij L. przekonywał, że 23-latka jechała zbyt szybko i nie mógł uniknąć zderzenia, więc nie było w tym jego winy. Karolina R. mknęła swoim suzuki z naprzeciwka i uderzyła w prawy bok fiata ducato.

RYK SILNIKÓW NA POGRZEBIE KAROLINY R.

Karolina R. pędziła na motorze. Spotkała śmierć
Autor: Marek Kudelski Karolina R. pędziła na motorze. Spotkała śmierć

Anatolij L. będzie odpowiadał za śmiertelny wypadek z wolnej stopy. Sąd zastosował wobec niego tylko policyjny dozór.

24-latek musi więc regularnie meldować się na komisariacie. Za postawiony zarzut grozi mu do 8 lat więzienia, jednak śledczy nie wykluczają, że kwalifikacja czynu może się zmienić wraz z przedstawieniem raportów biegłych.

ZOBACZ JAK TERAZ WYGLĄDA GRÓB PIĘKNEJ MOTOCYKLISTKI

Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE