Zabił się w BMW jadąc na wczasy. Potworny wypadek w Ćwiklinku

2021-07-27 10:24

Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku na Mazowszu. Zderzyły się tam trzy auta: bmw, nissan i skoda. Jak się okazuje, kierujący bmw 51-latek, mieszkaniec powiatu mińskiego wraz z dwójką pasażerów jechał na wczasy w kierunku Trójmiasta. W trakcie wyprzedzania nie zachował ostrożności i doprowadził do wypadku.

Do tych potwornych wydarzeń doszło kilka dni temu na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku. Kierujący bmw 51-latek wraz z dwójką pasażerów jechał na wczasy w kierunku Gdańska. W trakcie manewru wyprzedzania poruszającej się w tym samym kierunku skody, nie zachował należytej ostrożności. Jego auto zjechało na lewą stronę jezdni i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka nissanem kierowanym przez 42-letnią mieszkankę pow. płońskiego. Następnie uderzyło w skodę i wpadło do przydrożnego rowu. Nissan po przejechaniu kilkudziesięciu metrów dachował w rowie po przeciwnej stronie drogi.

W wypadku zginął kierowca bmw, a do szpitali z obrażeniami ciała trafiła pozostała czwórka uczestników wypadku: 39-letni kierowca skody (mieszkaniec pow. grodziskiego), kierującą nissanem oraz dwoje pasażerów z bmw, w tym 13-letnie dziecko.

- Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego wypadku z udziałem prokuratury - poinformowała płońska policja.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE