Horror

Zabójstwo na warszawskiej Woli. Ciało leżało w mieszkaniu. Zatrzymany 38-latek

2022-09-05 13:08

Makabryczne odkrycie przy alei Prymasa Tysiąclecia na Woli. W mieszkaniu policjanci znaleźli ciało mężczyzny z ranami kłutymi. Mundurowi szybko ustalili, kto stał za brutalnym atakiem nożem. Niespełna odzie później 38-letni nożownik Damian W. wpadł w ręce policjantów. Grozi mu dożywotnia odsiadka za kratkami.

Tragiczny finał ataku nożownika na Wola

Koszmar rozegrał się w niedzielę, 4 września, przy alei Prymasa Tysiąclecia na Woli. Jak przekazał sierż. sztab. Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o ataku nożownika mundurowi otrzymali około godziny 10:50.

Nie przegap: Tragedia w Warszawie. Matka zabiła miesięczne dziecko. Morderstwo w oazie luksusu

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli we wskazanym mieszkaniu ciało mężczyzny z ranami kłutymi. Mundurowi szybko ustalili osobę odpowiedzialną za brutalny atak i śmierć człowieka. - Po niespełna godzinie od zgłoszenia dzielnicowi z Woli zatrzymali 38-letniego mężczyznę - podał sierż. sztab. Rafał Markiewicz.

Jak ustalił nasz reporter, nożownik został zatrzymany w pobliskim parku. Z relacji sąsiadów wynika, że w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii, często gościły awantury. - To była kwestia czasu, ze coś takiego w końcu się wydarzy - mówią sąsiedzi. 

Prokuratura wszczęła śledztwo

Sprawą śmierci zadźganego nożem mężczyzny zajęła się prokuratura. - Wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” prokurator Aleksandra Skrzyniarz rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak dodała, w poniedziałek, 5 września, odbędą się czynności procesowe z udziałem zatrzymanego 38-latka. Z kolei na wtorek, 6 września, została zaplanowana sekcja zwłok zmarłego mężczyzny.

Zobacz też galerię zdjęć: Zamordowany na Nowym Świecie Maciek szukał w stolicy lepszego życia

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki