Czat z Wojciechem Olejniczakiem na koncie SE.pl na Facebooku - dziś, 14:30. Zapraszamy!

2010-10-25 15:58

Chcesz wiedzieć, jaką rewolucję planuje w Warszawie Wojciech Olejniczak (36 l., SLD)? Jak zamierza zapewnić warszawiakom bezpłatny Internet i dlaczego jego prezydentura byłaby lepsza od obecnej? Nic prostszego! Wystarczy zasiąść przed komputerem i zapytać. Zobacz, jak dołączyć do czata na naszym facebookowym profilu.

Okazją będzie wirtualne spotkanie z kandydatem na prezydenta stolicy, które organizujemy na facebookowym profilu "Super Expressu". Wojciech Olejniczak zapewnia, że nie boi się żadnych pytań. Warto to wykorzystać, by 21 listopada móc dokonać właściwego wyboru.

Czat odbędzie się na portalu Facebook. By wziąć w nim udział, należy wejść na stronę "SuperExpress" na portalu i polubić nasz profil.

Jak dołączyć do czata se.pl z Wojciechem Olejniczakiem na Facebooku?
1. Zaloguj się na Facebooka.
2. Wejdź na facebookowy profil naszej gazety (KLIKNIJ, BY WEJŚĆ).
3. Na górze strony kliknij przycisk "Lubię to!"
4. Wejdź do zakładki "Chat" (na górze, tuż pod nazwą profilu).
5. Zaakceptuj aplikację "Clobby Group Chat".
6. Miłego czatowania z Wojciechem Olejniczakiem. :)

Początek czatu o godzinie 14:30. Kolejne wirtualne spotkanie - z kandydatem PiS Czesławem Bieleckim (62 l.) - już wkrótce. Zapraszamy!

BEZPOŚREDNI LINK DO CZATA Z WOJCIECHEM OLEJNICZAKIEM>>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE