Poszukiwana 16-letnia Ania nie żyje. W lesie pod Siedlcami znaleziono jej ciało

2020-12-04 20:47 Andrzej Woźniak
Udusił swoją dziewczynę i zakopał w lesie
Autor: Andrzej Woźniak Zwyrodnialec został już zatrzymany

Wyszła do koleżanki i nie wróciła. Nie skontaktowała się z rodziną ani też nie odbiera telefonu. Rodzina dziewczyny jest w szoku, nie może sobie znaleźć miejsca. Zrozpaczeni rodzice zaapelowali o pilną pomoc w poszukiwaniach. Te miały niestety tragiczny finał. Ciało 16-letniej Ani zostało znalezione w lesie pod Siedlcami.

Aktualizacja: 

Poszukiwana 16-latka nie żyje. Jej ciało zostało odnalezione w lesie pod Siedlcami. Czytaj więcej >>> Zadusił swoją dziewczynę i zakopał w lesie. Nowe fakty o zaginięciu Anny Ż. (+16) ze Stoku Lackiego pod Siedlcami

Wcześniej pisaliśmy:

16-letnia Ania zniknęła bez śladu. 3 grudnia około 17.00 miała powrócić do domu w miejscowości Stok Lacki-Folwark (gm. Siedlce). Tak przynajmniej powiedziała rodzicom. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, wzrost 165 cm, długie blond włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w granatową kurtkę z kapturem obszytym czarnym puszkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty sportowe Nike koloru szaro-czarnego.

Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub inne istotne informacje dotyczące tej sprawy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Siedlcach tel. 47 707 27 35 lub dyżurnym siedleckiej policji pod numerem telefonu 47 707 23 60 albo też z ogólnopolskim, bezpłatnym numerem alarmowym 112. Osobom przekazującym informacje policja zapewnia anonimowość.

Poszukiwacze skarbów znaleźli zaginioną obrączkę