Remont ulicy Słomińskiego

i

Autor: Materiały prasowe Zamkną dojazd do Dworca Gdańskiego i Arkadii? Szykuje się drogowy armagedon!

Zamkną dojazd do Dworca Gdańskiego i Arkadii? Szykuje się drogowy armagedon!

2021-08-12 10:31

W piątek, 13 sierpnia, około godziny 22.00 drogowcy zamkną północną jezdnię ulicy Słomińskiego, między Dworcem Gdańskim a rondem Zgrupowania AK "Radosław". Wejdą również na część samego ronda. Wszystko by dokonać wymiany nawierzchni w ramach remontu całej ulicy. Utrudnienia mają potrwać do poniedziałku.

Północna jezdnia ulicy Słomińskiego po stronie Dworca Gdańskiego, ogródków działkowych i centrum handlowego zostanie zamknięta w piątek, 13 sierpnia, około godziny 22 do poniedziałku, 16 sierpnia, do godz. 4 rano. Na pierwsze utrudnienia kierowcy jadący od strony mostu Gdańskiego napotkają już przy skrzyżowaniu z ulicami Międzyparkową i Szymanowską. Tutaj będą mogli zawrócić na jezdnię południową i skręcić w ul. Międzyparkową lub ul. Szymanowską. Dalej prosto ul. Słomińskiego będą mogli przejechać tylko dojeżdżający do Dworca Gdańskiego.

Nie będzie możliwości skrętu z ul. Słomińskiego w ul. Pamiętajcie o Ogrodach, czyli w jeden z dojazdów do centrum handlowego Arkadia. Dojazd będzie możliwy od strony ulicy Kłopot. Wyjazd i wjazd do Arkadii zostanie zachowany.

Drogowcy wytyczyli objazdy ulicami: Jagiellońską do mostu Grota-Roweckiego i dalej Trasą AK - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II; Jagiellońską - al. „Solidarności” - al. Jana Pawła II, Zakroczymską - Konwiktorską - Muranowską - Stawki - al. Jana Pawła II; Wybrzeże Gdyńskie - Sanguszki - Konwiktorską - Muranowską - Stawki - al. Jana Pawła II.

Zmiany dotkną też linie autobusowe, które również pojadą objazdami. Zmiany dotkną linie 409, 500, N12 i N64.

Objazd zamkniętego odcinka ulicy Słomińskiego

i

Autor: Materiały prasowe Objazd zamkniętego odcinka ulicy Słomińskiego

Przy okazji zostanie również naprawiona nawierzchnia na rondzie Radosława. Nowy asfalt zostanie położony na prawym pasie ruchu między ulicą Słomińskiego a al. Jana Pawła II. Zmieni się tam przez to organizacja ruchu.

Prace na ulicy Słomińskiego trwają od końca czerwca. W tym czasie robotnicy wyregulowali i wymienili już krawężniki z betonowych na kamienne, naprawili chodniki i częściowo rekultywowali pas zieleni.

Zrywają asfalt na moście Południowym. Fuszerka na Południowej Obwodnicy Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają